Ta oferta pracy jest nieaktualna od 286 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-12-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Satnet s.c. Eugeniusz Popko Grażyna Popko

    Satnet S.C. jest producenem systemów lokalizacji pojazdów GPS i kontroli zużycia paliwa CarFox.
    Opatentowana technologia pozwala na produkcję na najwyższym poziomie.

    Miejsce pracy: Wrocław
    Region: dolnośląskie

    Opis stanowiska:

    • Inżynier Sprzedaży systemów kontrolnych CarFox.
    • Praca na terenie kraju.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne - minimum inżynier
    • Dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie całego kraju
    • Prawo jazdy  kat. B
    • Umiejętność obsługi komputera.

    Oferujemy:

    Oferujemy stabilne zatrudnienie i bardzo dobre wynagrodzenie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.