Ta oferta pracy jest nieaktualna od 347 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-01-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bart Sp. z o. o. z sukcesami realizuje obsługę inwestycji pod klucz od projektowania poprzez wykonawstwo do serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego w zakresie instalacji wentylacyjnych, odpylających, filtrowentylacyjnych oraz innych instalacji specjalistycznych.
    Miejsce pracy: Wrocław

    Istotą stanowiska jest przede wszystkim budowa stałych i długotrwałych relacji z klientami z sektora B2B  w zakresie współpracy dystrybucyjnej,  instalacji wentylacji, filtrowentylacji i odpylania. Poszukiwanie nowych partnerów do współpracy, zwiększanie wolumenu sprzedaży.

    Opis stanowiska:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i dbanie o relacje z już istniejącymi klientami firmy,
    • Budowa długotrwałych relacji z klientami,
    • Doradztwo techniczne w zakresie oferty firmy,
    • Penetracja i monitoring rynku  i konkurencji,
    • Przygotowanie i prezentacja ofert handlowych,
    • Prowadzenie negocjacji handlowych,
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
    • Znajomość zagadnień z zakresu wentylacji, odpylania, klimatyzacji,
    • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży produktów w sektorze B2B,
    • Osiąganie założonych celów handlowych,
    • Samodzielność, kreatywność i operatywność w działaniu,
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista,
    • Bardzo dobra organizacja pracy,
    • Gotowość do samodzielnej pracy w terenie,
    • Posiadanie prawa jazdy kat. B,
    • Znajomość języka angielskiego (będzie dodatkowym atutem).

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Wynagrodzenie adekwatne do  posiadanych umiejętności i osiąganych wyników,
    • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w stale rozwijającej się firmie,
    • Narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon komórkowy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”