Ta oferta pracy jest nieaktualna od 872 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Systemowy

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

- Zespół Usług Zaawansowanych
Poznań

O firmie

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, realizujących zaawansowane projekty informatyczne w obszarze prywatnych chmur obliczeniowych, usług Disaster Recovery, pamięci masowychbezpieczeństwa i archiwizacji danychplatform systemowychwirtualizacji oraz systemów wysokiej dostępności wykorzystując najnowsze technologie takich firm jak IBM, EMC, NetApp, VMware, Oracle, Microsoft. Naszą wiedzę i doświadczenie dostarczamy klientom w postaci skomplikowanych projektów IT jak również poprzez zaawansowane usługi outsourcingowe.

Opis stanowiska

Aktywny udział w realizacji projektów wdrożeniowych dla klientów firmy w zakresie Private Cloud, systemów backupu i Disaster Recovery, pamięci masowych oraz wirtualizacji (VMWARE/Hyper-V). Do obowiązków należeć będzie udział w wyborze koncepcji zastosowanych rozwiązań technicznych, wdrożenie rozwiązania (onsite lub VPN), opracowanie dokumentacji powdrożeniowej, przeprowadzenie szkoleń dla administratorów klienta. Istotnym elementem pracy będzie również aktywne testowanie nowych produktów i technologii wchodzących w skład stale rozwijanego portfolio firmy oraz indywidualny rozwój oczekiwanych przez firmę kompetencji. W tej pracy z pewnością nie będziesz się nudził.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość systemów Linux (ew inny UNIX) na poziomie umożliwiającym samodzielne administrowanie (minimum 2-letnie doświadczenie)
  • praktyczna znajomość administracji systemami Windows 2003/2008/2012 oraz SQL Server będzie ważnym atutem
  • praktyczna znajomość technologii wirtualizacji VMWARE/Hyper-V lub innej
  • praktyczna znajomość wybranego silnika baz danych w zakresie administracji (Oracle/PostgreSQL/MySQL/MSSQL)
  • znajomość wybranego systemu backupu (IBM TSM/ EMC Avamar/Networker, CommVault Simpana, VEEAM, HP DataProtector) będzie dodatkowym atutem
  • znajomość zagadnień sieciowych na poziomie CCNA
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym sprawne posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • nastawienie na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności
  • cierpliwość i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • gotowość i umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • prawo jazdy kat. B.(wymagane)

Oferujemy

  • intensywne szkolenia z zakresu wykorzystywanych technologii
  • uczestniczenie w bardzo ciekawych projektach
  • kontakt z najnowszymi technologiami
  • możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • dodatek delegacyjny
  • elastyczny czas pracy w młodym i dynamicznym zespole

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się