Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier systemowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Content Networks Sp. z o. o.

    Firma Content Networks Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku, oferując swoje usługi w dwóch obszarach: Media Workflow i Digital Signage.

    Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na czynny udział w procesie transformacji w dziedzinie mediów. Skrupulatne obserwacje umożliwiły stworzyć rozwiązania, dzięki którym nasi Klienci sprawnie rozwijają swoje organizacje.

    Content Networks pomaga nadawcom w tych zmianach, dzięki rozległej wiedzy i doświadczeniu zarówno w zakresie IT, jak i EDM (Enterprise Data Management).

    Dzięki współpracy ze światowymi liderami zapewniamy najwyższej jakości usługi i rozwiązania zarządzania kontentem medialnym na każdym etapie jego życia.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • udział w projektowaniu i wdrażaniu systemów zgodnych z profilem firmy;
    • instalacja, konfiguracja i wsparcie techniczne dla systemów Linux/Windows/ Mac OS X;
    • instalacja, konfiguracja i wsparcie technicznie dla relacyjnych baz danych MS SQL Server; PostgreSQL;
    • świadczenie wsparcia technicznego w kontaktach z Klientem;
    • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej;
    • wsparcie pre-sales dla działu handlowego.

    Jeśli jesteś osobą, która:

    • zna systemy operacyjne Linux, Windows Server, Mac OS X;
    • zna relacyjne bazy danych (PostgreSQL, MS SQL Server);
    • zna język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację ustną i pisemną, czytanie dokumentacji technicznej;
    • posiada bardzo dobrą organizację pracy;
    • bez wahania diagnozuje i rozwiązuje problemy;
    • jest skrupulatna i cechuje Cię wysokie zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
    • jest odpowiedzialna;
    • nie boi się wyzwań;
    • lubi pracować w zespole;
    • jest kreatywna i komunikatywna.

    W zamian oferujemy:

    • ciekawe wyzwania i możliwości rozwoju;
    • pracę w młodym, dynamicznym i doświadczonym zespole;
    • szkolenia z zakresu prowadzonych projektów i technologii;
    • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia;
    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub działalności gospodarczej;
    • owocowe środy.

    Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji klikając na przycisk:

    Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Content Networks Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Puławska 474/476, 02-884 Warszawa (dalej „Content Networks”) moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym na stanowisko Inżynier systemowy, jak również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Content Networks.

    Klauzula informacyjna:

    Administrator danych

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Content Networks Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, adres:
    ul. Puławska 474/476, 02-884 Warszawa.

    Dane kontaktowe

    Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: [email protected], telefonicznie: +48 22 211 18 60 lub pisemnie (adres siedziby administratora). Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez email [email protected], pod numerem telefonu +48 22 211 18 60 lub pisemnie (adres siedziby administratora). Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

    Cele przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania

    Celem przetwarzania Pani/Pana danych jest:

    • przeprowadzenie procesu rekrutacji prowadzonego przez administratora danych,
    • przeprowadzanie przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez administratora danych.

    Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest:

    • przepis prawa – w zakresie określonym w przepisach Kodeksu pracy,
    • zgoda – w zakresie jaki nie wynika z przepisów Kodeksu pracy.

    Okres przez który dane będą przechowywane

    Administrator będzie przechowywał Pani/Pana dane osobowe do chwili zakończenia procesu rekrutacji lub do chwili wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych.

    W razie wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów przyszłych procesów rekrutacji, administrator będzie przechowywał Pani/Pana dane do momentu wycofania zgody lub do momentu upłynięcia terminu 1 roku od złożenia dokumentów rekrutacyjnych.

    Odbiorcy danych

    Administrator będzie przekazywał Pani/Pana dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora w zakresie usług związanych z prowadzeniem rekrutacji pracowników lub udostępnianiem systemów informatycznych dla celów rekrutacji – przy czym takie podmioty przetwarzają dane osobowe na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniem administratora.

    Administrator nie będzie przekazywał Pani/Pana danych osobowych innym podmiotom.

    Prawa osoby, której dane dotyczą

    Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, czy ograniczenia przetwarzania.

    W zakresie w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan:

    • prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem, a także
    • prawo do przenoszenia swoich danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora swoich danych osobowych w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych.

    Ma Pani/Pan również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

    Informacja o obowiązku podania danych i skutkach ich niepodania

    Obowiązek podania danych osobowych jest wymogiem ustawowym w zakresie określonym w przepisach Kodeksu pracy. Bez podania tych danych nie może Pani/Pan wziąć udziału w procesie rekrutacji.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.