Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Testów

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. realizuje prace badawcze, rozwojowe, projektowe i doświadczalne. Opracowuje i wdraża nowoczesne rozwiązania w dziedzinie wojskowej techniki morskiej oraz w innych dziedzinach związanych z bezpieczeństwem i obronnością państwa. Ośrodek uczestniczy aktywnie w projektach NATO i UE, prowadzi badania i certyfikację wyrobów.

    Naszą firmę tworzy zespół pracowników o wyjątkowym potencjale i pasji do podejmowania nowych wyzwań. Praca u nas to uczestnictwo w unikalnych przedsięwzięciach i możliwość sprawdzenia się w projektach międzynarodowych. To szansa na ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń i dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gdynia

    Zadania:

    • testowanie systemów wytwarzanych w OBR CTM SA
    • usprawnianie procesu testowania
    • weryfikacja pokrycia wymagań przypadkami testowymi
    • raportowanie wyników z testów
    • rozwój bazy wiedzy

    Wymagania:

    • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku inżyniera testów
    • wykształcenie wyższe na kierunkach Informatyka lub pokrewne
    • znajomość dokumentacji testowej
    • doświadczenie w testowaniu aplikacji desktopowych
    • doświadczenie w testowaniu systemów softtware'owych i hardware'owych
    • certyfikat ISTQB poziom podstawowy
    • angielski na poziomie umożliwiającym pozwalającym czytanie dokumentacji technicznej
    • znajomość narzędzia JIRA lub innego do zarządzania błędami
    • otwartość na nowe rozwiązania
    • komunikatywność

    Mile widziane:

    • doświadczenie w wytwarzaniu dokumentacji testowej
    • doświadczenie w testowaniu funkcjonalnym - systemów rozproszonych
    • przeprowadzanie testów niefunkcjonalnych
    • przeprowadzanie testów integracyjnych w systemach rozproszonych
    • znajomość zagadnień sieciowych TCP UDP IP
    • szacowanie pracochłonności zadań
    • pisanie scenariuszy przypadków testowych
    • znajomość lekkich metodologii wytwarzania oprogramowania
    • doświadczenie w pracy w zespole SCRUM

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • udział w międzynarodowych projektach
    • elastyczne godziny pracy
    • możliwość wpływu na proponowane i dostarczane rozwiązania
    • szkolenia certyfikujące, zawodowe
    • wsparcie finansowe dla pracowników podnoszących kwalifikacje zawodowe

    Osoby zainteresowane w/w ofertą pracy prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego
    za pomocą przycisku Aplikuj.

    "Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. z siedzibą przy ul. Dickmana 62, 81-109 Gdynia".

    OBR CTM S.A. zastrzega sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.