iOS Developer

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie
  • Specjalista
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

    TWOJE OBOWIĄZKI

    • Tworzenie natywnych aplikacji mobilnych
    • Implementacja nowych funkcjonalności na podstawie wymagań
    • Udział w różnych projektach dla różnych sektorów rynku
    • Współpraca z międzynarodowym zespołem programistów
    • Raportowanie o postępach projektu

    WYMAGANIA

    • Doświadczenie w programowaniu aplikacji iOS
    • Znajomość RESTful API do łączenia aplikacji iOS z Back Endem
    • Bardzo dobra znajomość Objective-C lub Swift (Mile widziane Cocoa Touch)
    • Znajomość procesu budowania architektury aplikacji iOS i procesach CI/CD
    • Zdolność do pracy w międzynarodowym środowisku
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Dodatkowo, mile widziane będzie doświadczenie w pracy w Agile / Scrum

    OFERUJEMY

    • Pakiet relokacyjny
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
    • Udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach, wyjazdy za granicę
    • Profesjonalne szkolenia
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Kartę MultiSport
    Dołącz do Happy Digital World wysyłając nam swoją kandydaturę za pomocą przycisku: