Ta oferta pracy jest nieaktualna od 271 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

IT Project Manager

  • Łódź, łódzkie
  • Kierownik
  • 22.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Stworzyliśmy #1 platformę do wielokanałowej komunikacji w chmurze. Nasze innowacyjne rozwiązania dla firm od 2008 roku są wykorzystywane do zwiększania sprzedaży, lepszej obsługi klienta. Dwukrotnie znaleźliśmy się w rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. Więcej informacji o nas znajdziesz na: www.focustelecom.pl.

    Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Obecnie szukamy kandydata na stanowisko:
    IT Project Manager / Kierownik Projektów IT
    Miejsce pracy: Łódź
    IT_PM-11/17

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie projektów informatycznych/IT po stronie klienta polegających na wdrożeniu rozwiązań wielokanałowej komunikacji w modelu SaaS (Software as a Service),
    • zbieranie wymagań, planowanie i prowadzenie integracji systemów informatycznych (np. CRM, Multichannel Communication, Marketing Automation),
    • budowanie długotrwałych relacji z klientem,
    • współpraca z wewnętrznymi zespołami w szczególności: Dział Handlowy, Dział Programistów, Dział Obsługi Klienta.

    Wymagania:

    • przynajmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku IT Project Managera lub pokrewnym,
    • praktyczna wiedza na temat metodologii prowadzenia projektów informatycznych (np. Agile/SCRUM), znajomość odpowiednich narzędzi,
    • umiejętność projektowania integracji w oparciu o standaryzowane API,
    • znajomość usystematyzowanych metodologii zbierania wymagań oraz tworzenia specyfikacji,
    • umiejętność pracy w zróżnicowanych zespołach: biznesowych jak i technicznych,
    • otwartość na podróżowanie.

    W ZAMIAN MOŻEMY ZAOFEROWAĆ:

    • pracę w innowacyjnej, dynamicznie firmie rozwijającej się na rynku polskim i zagranicznym,
    • wpływ na tworzone produkty, kontakt z najnowszymi technologiami,
    • atrakcyjne wynagrodzenie.

    Aplikacje w postaci CV (bez listu motywacyjnego) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ.

    Uprzejmie prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, przez Focus Telecom Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101a, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.” Informujemy, że dokumenty aplikacyjne bez oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.