Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

IT Project Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 05.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Craftware to doskonałe miejsce pracy dla ludzi ambitnych, otwartych, lubiących nowe wyzwania. Do naszego zespołu szukamy kreatywnych osób, gotowych na ciągły rozwój oraz udział w najbardziej innowacyjnych projektach rynku IT.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Zarządzanie międzynarodowymi programami i wybranymi projektami o wysokim stopniu złożoności
    • Organizowanie i nadzorowanie prac realizowanych przez zespół projektowy, przydzielanie zadań, monitorowanie ich realizacji
    • Tworzenie planów projektu, harmonogramów, monitorowanie postępów prac, ryzyk, raportowanie
    • Współpraca z Klientem, zapewnienie jakości projektów i satysfakcji Klienta
    • Dbanie o przepływ dokumentacji i informacji w zespole
    • Przygotowywanie dokumentacji projektowej

    Wymagania:

    • Min. roczne doświadczenie w pracy w dużej organizacji, w zarządzaniu projektami z obszaru IT
    • Znajomość zwinnych i tradycyjnych metodyk zarządzania projektami
    • Silne nastawienie na zrozumienie potrzeb biznesowych organizacji oraz skuteczne wspieranie ich realizacji
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
    • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i koordynacyjne
    • Otwartość, elastyczność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów na różnych poziomach organizacji
    • Samodzielność, dokładność, nastawienie na cel
    • Gotowość do podróży służbowych (10%)

    Oferujemy:

    • Współpracę B2B

    • elastyczne godziny wykonywania obowiązków, możliwość 100% pracy zdalnej
    • Wsparcie w rozwoju

    • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, pomoc w certyfikacji, indywidualne planowanie ścieżki kariery, opiekę opiekuna merytorycznego
    • Otwartą ścieżkę awansu

    • z pomocą opiekuna merytorycznego zaplanujesz indywidualną ścieżkę awansu zawodowego.
    • Wyjątkową atmosferę

    • wspólne śniadania, nietypowe wydarzenia, kawę, owoce, imprezy integracyjne
    • Niekorporacyjne biura

    • blisko centrum Warszawy i Łodzi, z super wygodnymi fotelami, miejscem na rowery, strefą chill-out, piłkarzykami i ping-pongiem
    • Benefity

    • karta Multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej, zwrot kosztów zdanych certyfikatów, zajęcia z języka angielskiego