Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Recruiter

NeuroSYS Sp. z o o.O firmie

4 9007 000 brutto / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 03 cze 2021
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja projektów rekrutacyjnych end-to-end

  • badanie potrzeb i tworzenie profili kompetencyjnych przy współpracy z osobami technicznymi

  • aktywnie poszukiwanie i pozyskiwanie kandydatów (direct/executive search i inne)

  • tworzenie kreatywnych ogłoszeń rekrutacyjnych i publikowanie ich na odpowiednio dobranych portalach

  • weryfikacja CV, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, koordynowanie procesu rekrutacji i utrzymywanie stałej komunikacji z kandydatami

  • budowanie długofalowych relacji z kandydatami oraz dbanie o pozytywny candidate experience

  • zarządzanie bazą kandydatów w systemie ATS

  • angażowanie się w proces onboardingu pracowników

  • badanie rynku, wprowadzanie usprawnień i nowości rekrutacyjnych, np. alternatywnych źródeł pozyskiwania kandydatów

  • współpraca z firmami zewnętrznymi (m.in. biurami karier, agencjami rekrutacyjnymi, portalami pracy)

  • wsparcie działań z zakresu employer brandingu i marketingu rekrutacyjnego (m.in. komunikacja w social mediach, przygotowanie i udział w targach, eventach, spotkaniach branżowych)

Nasze wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych z obszaru IT

  • znajomość aktualnych trendów, narzędzi rekrutacyjnych i technik sourcingu

  • rewelacyjne zdolności interpersonalne i komunikacyjne

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego (min. C1) i angielskiego (min. B2) w mowie i w piśmie

  • naturalna łatwość nawiązywania kontaktu i budowania pozytywnych relacji

  • nastawienie na cel, proaktywna postawa oraz poczucie odpowiedzialności (i humoru ;)

  • samodzielność, zaangażowanie i doskonała organizacji pracy

  • chęć rozwijania swoich umiejętności i stałego zdobywania wiedzy

Mile widziane

  • doświadczenie rekrutacyjne w software house’ie

  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii rekrutacyjnych w social mediach

  • uczestnictwo w wydarzeniach i szkoleniach branżowych

To oferujemy

  • atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w luźnej atmosferze i fajnej ekipie

  • dowolną formę zatrudnienia, elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej

  • solidne wdrożenie, stałą wymianę wiedzy i prawdziwy team spirit w najlepszym dziale HR, wzmacniany przez zespołowy budżet integracyjny ;)

  • realny wpływ na rozwój firmy i możliwość realizacji własnych pomysłów

  • prywatną opiekę medyczną, indywidualny budżet szkoleniowy i kartę Multisport

  • codzienną dawkę relaksu (game room), świeże owoce, przekąski i pyszną kawę non stop!

NeuroSYS Sp. z o o.

Jesteśmy software house’m z siedzibą we Wrocławiu i oddziałem w Białymstoku. Od 11 lat tworzymy dedykowane rozwiązania IT dla klientów z całego świata, w których wykorzystujemy najnowsze narzędzia i technologie. Pracujemy w małych, zwinnych zespołach i płaskiej strukturze. Słuchamy każdego, ufamy sobie i wzajemnie pomagamy. Zwyczajnie robimy świetną robotę!

Nasza ekipa to >90 kreatywnych pasjonatów IT, nastawionych na rozwój i ciągłe doskonalenie swoich umiejętności - ta liczba ciągle rośnie! Chcesz pomagać nam ją zwiększać? :)

Przewiń do profilu firmy

Kogo szukamy?

Ciebie! :) Jeśli kręci Cię pozyskiwanie najlepszych talentów z rynku IT, jesteś osobą pełną pozytywnej energii, otwartą na ludzi i ich potrzeby. Lubisz rozmawiać, ale też uważnie słuchać. Cenisz szczerość, autentyczność i zaangażowanie. Odpowiedź brzmi tak? Zapraszamy do naszego HR teamu!