IT Recruitment Assistant – Trainee

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 2018-08-10
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2018-09-09)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z ogromnym rozwojem PEOPLE zapraszamy do naszego zespołu osoby, którym zależy na realizacji swoich ambicji zawodowych, ciągłym rozwoju i tworzeniu unikalnej wartości dla klientów poprzez ekspertyzę, zaangażowanie i troskę o najwyższe rezultaty.

    People Sp. z o.o. jest firmą rekrutacyjną, działającą na rynku od 1997 roku, specjalizującą się w kompleksowej rekrutacji i doradztwie personalnym. Oferujemy usługi w zakresie rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz doradztwa HR.

    Do prężnie rozwijającego się zespołu IT & Nowoczesne technologie poszukujemy:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr referencyjny: Pro/27/08/2018/MS

    Zadania

    • Redagowanie oraz publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
    • Wyszukiwanie kandydatów metodą direct search, im jesteś bardziej kreatywny tym lepiej!
    • Wspieranie procesów rekrutacyjnych (selekcja CV i prowadzenie wstępnych rozmów),
    • Udział w spotkaniach rekrutacyjnych z kandydatami,
    • Ścisła współpraca z Managerem oraz zespołem Rekruterów,
    • Przygotowanie rekomendacji,
    • Odpowiedzialność za wsparcie kandydata w procesie rekrutacji.

    Wymagania

    • Absolwenci studiów - psychologia, ZZL, socjologia bądź pokrewne,
    • Mile widziane pierwsze doświadczenia w branży rekrutacyjnej lub obsłudze klienta,
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (B2),
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Samodzielność oraz pomysłowość podczas wykonywania powierzonych zadań.

    Oferujemy

    • Możliwość nauki i wdrożenia się w świat IT,
    • Pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole doświadczonych specjalistów,
    • Elastyczne godziny pracy,
    • Owocowe dni,
    • Wyjścia integracyjne,
    • Biuro w świetnej lokalizacji (Metro Dw.Gdański).
    • 5 miesięczny staż z możliwością awansu i dalszej współpracy.