Oferta pracy

IT Recruitment Specialist

Billennium S.A.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end,

  • Proaktywny sourcing doświadczonych specjalistów IT (również na rynku międzynarodowym) ze wsparciem researchera,

  • Poszukiwanie nowych sposobów na skuteczne dotarcie do kandydatów,

  • Dbanie o pozytywny candidate experience w trakcie całego procesu rekrutacji,

  • Współpraca z Hiring Managerami zlecającymi zapotrzebowania rekrutacyjne,

  • Budowanie pozytywnych, długofalowych relacji z kandydatami,

  • Koordynacja procesu zatrudnienia nowego pracownika do momentu jego dołączenia do firmy,

  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących prowadzonych procesów rekrutacyjnych,

  • Uczestniczenie w działaniach z zakresu Employer Branding, promowanie firmy wśród kandydatów na rynku IT,

  • Administracja narzędziami wspomagającymi proces rekrutacyjny,

  • Współpraca w ramach zgranego, pozytywnego zespołu rekrutacji

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacji (w tym doświadczenie w rekrutowaniu specjalistów z branży IT),

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (warunek konieczny),

  • Preferowane wykształcenie wyższe (mile widziane z obszaru psychologii, socjologii lub pokrewnego),

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,

  • Pozytywne nastawienie oraz determinacja w dążeniu do celu,

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z kandydatami oraz klientem wewnętrznym,

  • Samodzielność i umiejętność priorytetyzacji zadań oraz efektywnej organizacji własnego czasu pracy,

  • Otwartość na zdobywanie wiedzy na temat branży IT.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o wybraną formę współpracy (UoP/B2B/UZ),

  • Motywujący system premiowy, który nagradza każdy sukces,

  • Możliwość pracy częściowo zdalnej (obecnie nawet 100% zdalnie, docelowo w modelu mieszanym w jednym z naszych nowoczesnych biur – w Lublinie, Warszawie, Łodzi lub Olszynie),

  • Dostęp do pakietu benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie),

  • Darmowe lekcje języka angielskiego,

  • Nielimitowany dostęp do platformy szkoleniowej Udemy oraz szkolenia wewnętrzne,

  • Wsparcie we wdrożeniu do organizacji,

  • Współpraca ze świetnym zespołem rekruterów oraz researcherów w pozytywnej, niekorporacyjnej atmosferze, bez wyścigu szczurów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Billennium S.A.

Billennium - polska firma IT, która od ponad 17 lat rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w zakresie outsourcingu.

Realizujemy projekty i usługi informatyczne w Polsce, a także w Stanach Zjednoczonych i Azji. Obecnie zatrudniamy ponad 1200 specjalistów w zakresie nowoczesnych rozwiązań wspomagających biznes. Posiadamy 9 oddziałów w Polsce i 2 za granicą - biura w Indiach (Pune) i Malezji (Kuala Lumpur).

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy