Ta oferta pracy jest nieaktualna od 183 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

IT Security Officer

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 17.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kim jesteśmy?

    Rossmann SDP Sp. z o.o. jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. CENTRUM INFORMATYCZNE ROSSMANN to bardzo silny zespół specjalistów IT (ponad 140 osób) tworzących rozwiązania internetowe i mobilne z których korzystają miliony użytkowników.

    Kogo szukamy?

    Poszukujemy osób na stanowisko

    Miejsce pracy: Łódź

    Zadania:

    • Tworzenie strategii bezpieczeństwa IT oraz nadzór nad jej realizacją;
    • Prowadzenie projektów w obszarze zarządzania ryzykiem IT;
    • Analiza zdarzeń i obsługa incydentów bezpieczeństwa IT;
    • Nadzór nad implementacją narzędzi monitorowania bezpieczeństwa IT;
    • Konfiguracja polityk i monitorowanie alertów w systemach monitorowania zdarzeń;
    • Przeprowadzenie technicznych analiz ryzyka oraz weryfikacja istniejących mechanizmów kontroli w obszarze IT;
    • Wsparcie merytoryczne administratorów w obszarze bezpieczeństwa sieci.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe;
    • Znajomość języka angielskiego;
    • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań bezpieczeństwa takich jak: SIEM, DLP, RMS, PKI;
    • Doświadczenie w tworzeniu scenariuszy testowych oraz przeprowadzaniu testów i kontroli bezpieczeństwa sieci, systemów oraz aplikacji;
    • Dodatkowym atutem wybranego kandydata będzie posiadanie certyfikacji takich jak: CISM, CISA, CEH.

    Zatrudnionym osobom oferujemy:

    • Pracę dla lidera w swojej branży i zaufanej marki wielu Polaków;
    • Rozwój kompetencji i satysfakcję z codziennej pracy;
    • Bogaty pakiet socjalny.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )