Ta oferta pracy jest nieaktualna od 129 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

IT Security Specialist (CyberArk)

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-03-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IT Kontrakt jest Managerem Specjalisty na rynku IT. Od ponad 13 lat wspieramy naszych pracowników w budowaniu i kształtowaniu spersonalizowanej ścieżki kariery. Nasz zespół to 1340 entuzjastów technologii, dla których ważne jest nieszablonowe podejście do współpracy, różnorodność projektów oraz rozwój zawodowy.

    Dołącz do nas jako:

    miejsce pracy: Bydgoszcz
    nr referencyjny: AK/CA/POZ/03/P

    Obowiązki:

    • Wsparcie Klientów w obszarze bezpieczeństwa
    • Realizacja zadań w obszarze zarządzania tożsamością
    • Praca w zespole odpowiedzialnym za Privileged Access Management (PAM)
    • Integracja aplikacji i platform, zarządzanie cyklem życia PAM i udzielanie wsparcia użytkownikom

    Wymagania:

    • Doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa IT
    • Znajomość procesów związanych z zarządzaniem tożsamością i dostępem
    • Znajomość i doświadczenie narzędzi PAM (Privileged Access Management)
    • Znajomość CyberArk
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:
    • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
    • Pracę w zespole dla którego liczy się Twoja opinia
    • Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe
    • Benefity dostosowane do Twoich potrzeb
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. rekrutacja@itkontrakt.pl

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.