Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

IT Specialist

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-11-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ManpowerGroup to blisko 70-letnia firma doradztwa personalnego, dostarczająca innowacyjne rozwiązania dla rynku pracy na całym świecie. Jedną z naszych wartości są Ludzie. Sukces naszej firmy zawdzięczamy Pracownikom, których profesjonalizm i zaangażowanie codziennie umacniają naszą pozycję lidera. To dzięki nim ManpowerGroup w Polsce rozwija się tak prężnie. Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną, zaangażowaną, lubisz wyzwania i cenisz zgrany Zespół – Twoje miejsce jest wśród nas.
    W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa |

    Zadania:

    • Instalacja, konfiguracja i utrzymanie ciągłości funkcjonowania systemów IT
    • Administracja, konfiguracja i utrzymanie macierzy, serwerów fizycznych, routerów, przełączników i innych urządzeń w serwerowni
    • Administracja sieciami LAN, WAN
    • Instalacja, konfiguracja, aktualizacja i administracja  serwerów Windows, Exchange, MSSQL, Hyper-V
    • Monitorowanie efektywności działania serwerów aplikacyjnych i aplikacji
    • Nadzór nad utrzymaniem systemów backup
    • Wykonywanie analiz i testów oraz wdrażanie usprawnień w obszarze IT
    • Bieżąca obsługa zgłoszeń, wniosków o usługę, incydentów, zadań w ramach procesu zarządzania zmianą
    • Uczestnictwo w realizacji projektów międzynarodowych
    • Tworzenie raportów, analiz i opracowań na potrzeby działu IT oraz zarządu
    • Opracowywanie dokumentacji technicznej oraz szkoleniowej

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe informatyczne
    • Doświadczenie w zakresie zarządzania usługami IT i środowiskiem IT
    • Bardzo dobra znajomości systemu Windows Server, Exchange, Hyper-V, MSSQL, SCCM
    • Praktyczna znajomość konfiguracji NPS,DFS, NAP, WDS, FSRM, DHCP, DNS, SNMP, VPN, VLAN, WLAN, SAN
    • Dobra znajomość zagadnień sieciowych (TCP/IP)
    • Dobra znajomość języka SQL – T-SQL
    • Praktyczna znajomość Fortigate, Stormshield (konfiguracja, zarządzanie, aktualizacje)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (angielskojęzyczni użytkownicy)
    • Mile widziana znajomość systemu SAP, Zabbix, Veem
    • Bardzo dobra znajomość architektury i działania systemów informatycznych
    • Praktyczna znajomość narzędzi oraz technik zarządzania bezpieczeństwem w obszarze sieci LAN/WAN
    • Dobre umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
    • Zaangażowanie oraz inicjatywa przy wykonywaniu zadań.

    Oferta:

    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta multisport
    • Grupowe ubezpieczenie na życie
    • Elastyczne godziny pracy
    • Liczne szkolenia podnoszące kompetencje
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

    Oferta dotyczy pracy tymczasowej
    Agencja zatrudnienia nr 412
    bottomopisopisopisopisopisopisopisopis