Ta oferta pracy jest nieaktualna od 186 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

IT SQL Specialist

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

    Dla naszego topowego Klienta - lidera rynku farmaceutycznego- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Location: Poznań
    Job type: Contract B2B / civil law contract

    Poznań
    NR REF.: 1099515

    Zadania:

    • Uczestnictwo w upgrade’ie istniejącego portalu oraz drożeniu go na nowych rynkach
    • Praca z bazą danych SQL
    • Generowania zapytań wewnętrznych
    • Analiza danych
    • Tworzenie raportów

    Wymagania:

    • Znajomość języka SQL
    • Doświadczenie z pracą w bazach danych
    • Język angielski na poziomie B2
    • Doświadczenie z informatica (byłoby na plus)
    • Znajomość branży IT
    • Analityczny umysł
    • Chęć do rozwoju

    Co oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Uczestnictwo w ciekawym projekcie w dużej, rozwojowej organizacji
    • Praca pełna wyzwań
    • Możliwość pracy w sukcesywnym, międzynarodowym środowisku
    • Świetną atmosferę w pracy
    • Benefity: Multisport & Medicover
    • Elastyczność

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    www.hays.pl