Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Java Developer

DEVQUBE sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dołączając do zespołu Devqube będziesz miał/miała możliwość rozwijania aplikacji przeznaczonej dla użytkowników instytucji finansowej, która jest liderem na rynku pod względem usług oferowanych przez Internet i mobilnie. Będziesz mógł/mogła współpracować z doświadczonymi programistami. Możesz liczyć także na różnorodne zadania, które dobierane będą na podstawie Twoich kompetencji oraz preferencji oraz na możliwość przedstawienia swoich pomysłów.. Będziesz pracował/pracowała zwinnie, korzystając m.in. z najlepszych praktyk Scruma.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie nowego oprogramowania w oparciu o Java
  • Modelowanie i tworzenie logiki biznesowej systemu
  • Współpraca z Team Leader'em w zakresie projektowanych rozwiązań

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu warstwy backendu.
  • Znajomość poniższych technologii:
    1. Java 8
    2. Spring
    3. Hibernate
    4. BPMN (znajomość jakiekolwiek silnika)
    5. PostgreSQL

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczna formę zatrudnienia (umowa o pracę, zlecenie lub kontrakt – wystawienie faktury)
  • Pracę w innowacyjnych w skali kraju projektach informatycznych
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji oraz przeszkolenie umożliwiające rozpoczęcie pracy
  • Elastyczność czasu pracy (możliwość pracy zdalnej)
  • Pracę z najnowszymi technologiami

Ogłoszenie archiwalne