Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Java Developer

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-09-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Diverse Consulting Group sp. z o.o. dla jednego z naszych Klientów poszukuje osób na stanowisko:

JAVA DEVELOPER
Java/05/2017/KJK
Zakres obowiązków:
  • Rozwój kluczowej platformy technologicznej związanej z udzielaniem pożyczek
  • Współpraca przy unowocześnianiu architektury rozwiązań
  • Współpraca z zespołem unowocześniania środowiska developerskiego – Java 8, frameworks dla Java, biblioteki, wzorce projektowe
  • Tworzenie, utrzymanie i rozwój aplikacji
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (niezbędna do codziennej komunikacji z zespołami)doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w dużych projektach, głównie Java
  • Duże doświadczenie w programach Java Enterprise Edition, Spring, Hibernacja, JUnit, Git, Bitbucket, IntelliJ / Eclipse
  • Znajomość JIRA, Confluence, Markup Languages, takich jak XML i JSON, architektura zorientowana na usługi / usługi sieciowe - SOAP / REST
  • Doświadczenie w realizacji dużych projektów
  • Doświadczenie w implementacji standardów kodowania i rozwoju napędzanego testami
  • Znajomość baz danych (MySQL) jest uważana za zaletę
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej spółce
  • Kulturę organizacyjną oparta na współpracy i koleżeństwie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESYŁANIE CV W JĘZYKU ANGIELSKIM

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się