Ta oferta pracy jest nieaktualna od 133 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Java Developer

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Relyon Recruitment to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm konsultingowych świadczących usługi rekrutacyjne i optymalizujące działanie przedsiębiorstwa. Należymy do grona liderów dostarczających kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie rekrutacji, usług IT, outsourcingu pracowników, RPO oraz usług doradztwa HR.
    Wysoka świadomość biznesowa oraz realizacja projektów w oparciu o znajomość konkretnego sektora rynku pracy pozwalają nam tworzyć nową, unikalną wartość na rynku rekrutacji i usług doradczych.
    Jesteś osobą szukającą najlepszych dostępnych rozwiązań?
    Masz doświadczenie zawodowe w tworzeniu oprogramowania Java?
    Chcesz rozwijać się w obszarze aplikacji webowych?
    Work place: Gdańsk
    Nr ref.: JAVA wwa

    OPIS STANOWISKA:
    • Współpraca w zespołach międzynarodowych - w branży finansowej, produkcyjnej lub konsultingowej
    • Przewaga tworzenia nowych rozwiązań nad utrzymaniem
    • Pracę w oparciu o nowoczesną i sprawdzona metodykę AGILE
    WYMAGANIA:
    • 3-letnie doświadczenie zawodowe
    • Znajomość języka angielskiego B2 (kontakt z klientem biznesowym)
    • Doświadczenie w pracy z JEE (EJB, JPA, WS), webowe (JavaScript, HTML5, CSS3, AJAX
    OFERUJEMY:
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ( o 15.000 brutto)
    • Bardzo dobre warunki finansowe
    • Znajomość ścieżki rozwoju
    • Pełen pakiet benefitów pozapłacowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). „

    Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    bottom