JAVA Developer

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-11-09
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 2018-12-09)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

    TWOJE OBOWIĄZKI

    • Praca w rozbudowującym się zespole z możliwością budowania aplikacji
      od podstaw
    • Realizacja zadań programistycznych w ramach procesu wytwarzania
      i pielęgnacji oprogramowania
    • Używanie zaawansowanych technologii związanych z językiem Java do
      produkcji oprogramowania
    • Wytwarzanie oprogramowania spełniającego wysokie wymagania w zakresie
      niezawodności i wydajności działania
    • Ścisła współpraca z zespołem projektowym w celu wypracowania optymalnych i realnych rozwiązań projektowych

    WYMAGANIA

    • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku Java Developer
      (stanowiska od Junior do Senior)
    • Znajomość technologii JAVA FX JavaScript, HTML5, REST, SOAP
    • Dobra znajomość SQL
    • Przy stanowiskach Seniorskich, obowiązkowa silna znajomość JavaScript
    • Zdolność do pracy w międzynarodowym środowisku
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
    • Swobodna komunikacja w języku angielskim
    • Mile widziana doświadczenie w metodologii Scrum, TDD

    OFERUJEMY

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
    • Udział w międzynarodowych projektach
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Kartę MultiSport
    • Przyjazne środowisko pracy i miłą atmosferę
    Dołącz do Happy Digital World wysyłając nam swoją kandydaturę za pomocą przycisku: