Java Developer

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-13
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2017-10-13)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

are you a coding star?

we are looking for a passionate

java developer to join our team.

szukamy kandydatów                                                                    apilia.pl

na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i rozwój aplikacji internetowych w oparciu o technologię Java;
  • Współpraca z klientem oraz testerami przy realizacji projektów informatycznych.

Oczekiwania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe informatyczne lub w trakcie studiów;
  • Znajomość języka Java;
  • Znajomość technologii Java EE;
  • Znajomość Spring / Spring MVC / Spring Boot (lub ewentualnie inny framework webowy);
  • Znajomość technologii HTML, CSS, JavaScript;
  • Mile widziana znajomość narzędzi i bibliotek JavaScriptowych (TypeScript, node.js, Angular, grunt, gulp);
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz otwartość na punkt widzenia użytkownika;
  • Kreatywność i samodzielność w wykonywaniu zadań;
  • Motywacja do poszerzania wiedzy i rozwoju osobistego.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Udział w realizacji ciekawych projektów;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Udzielanie wsparcia przy wykonaniu powierzonych zadań;
  • Kartę MultiSport;
  • Pakiet medyczny Lux Med;
  • Udział w szkoleniach, konferencjach, hackathonach oraz imprezach integracyjnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie
aplikacji, klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się