Ta oferta pracy jest nieaktualna od 276 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Java Developer

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    are you a coding star?

    we are looking for a passionate

    java developer to join our team.

    szukamy kandydatów                                                                    apilia.pl

    na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • Projektowanie i rozwój aplikacji internetowych w oparciu o technologię Java;
    • Współpraca z klientem oraz testerami przy realizacji projektów informatycznych.

    Oczekiwania:

    • Preferowane wykształcenie wyższe informatyczne lub w trakcie studiów;
    • Znajomość języka Java;
    • Znajomość technologii Java EE;
    • Znajomość Spring / Spring MVC / Spring Boot (lub ewentualnie inny framework webowy);
    • Znajomość technologii HTML, CSS, JavaScript;
    • Mile widziana znajomość narzędzi i bibliotek JavaScriptowych (TypeScript, node.js, Angular, grunt, gulp);
    • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz otwartość na punkt widzenia użytkownika;
    • Kreatywność i samodzielność w wykonywaniu zadań;
    • Motywacja do poszerzania wiedzy i rozwoju osobistego.

    Oferujemy:

    • Przyjazną atmosferę pracy;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie;
    • Udział w realizacji ciekawych projektów;
    • Elastyczne godziny pracy;
    • Udzielanie wsparcia przy wykonaniu powierzonych zadań;
    • Kartę MultiSport;
    • Pakiet medyczny Lux Med;
    • Udział w szkoleniach, konferencjach, hackathonach oraz imprezach integracyjnych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie
    aplikacji, klikając w przycisk aplikowania.