Ta oferta pracy jest nieaktualna od 197 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Java Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Empik to:
    Marka z tradycją, która już blisko 70 lat wspiera rozwój w Polsce
    Lider rynku w sprzedaży kluczowych kategorii: książki, muzyka, film
    Marka omnichannel posiadająca nowoczesne sklepy Future Stores oraz największy sklep internetowy w Polsce
    Organizator wydarzeń kulturalnych: „Apostrof”, „Bestsellery Empiku”,
    „Przecinek i Kropka”
    Jesteśmy firmą, która daje Klientom radość odkrywania Kultury, a jej pracowników niesie pozytywna energia i wzajemna życzliwość. Dołączając do naszego zespołu, będziesz pracować z produktami, które inspirują do rozwoju pasji – książka, gry, muzyka, film.

    Opis stanowiska:

    • Tworzenie i rozwój aplikacji webowych i rozwiązań typu Back-Office w języku JAVA 8;
    • Projektowanie architektury systemów;
    • Testowanie przygotowanych rozwiązań;
    • Analiza wymagań funkcjonalnych;

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji JEE;
    • Znajomość Spring Framework;
    • Zdolność analitycznego myślenia, szybkiego uczenia się, nastawienie na współpracę;
    • Dbałość o najwyższą jakość kodu.

    Mile widziane:

    • Znajomość JSF (PrimeFaces), Web Services (REST);
    • Znajomości narzędzi Maven, GIT, Solr, ElasticSearch, Hadoop, WildFly;
    • Znajomość wzorców projektowych;
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prace z dokumentacją techniczną;
    • Doświadczenie w pracy w zespołach Scrum.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie;
    • System premiowania;
    • Możliwość pracy zdalnej - 1 dzień w tygodniu;
    • Elastyczne warunki zatrudnienia: UoP/B2B;
    • Gwarantowany urlop/ wolne od pracy bez względu na formę zatrudnienia;
    • Pakiet świadczeń dodatkowych;
    • Możliwość rozwoju zawodowego (praca w doświadczonym zespole, budżet na szkolenia, konferencje);
    • Świetna lokalizacja tuż przy Metro Centrum;
    • Udział w ciekawych projektach.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.