Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Java Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Empik to:
Marka z tradycją, która już blisko 70 lat wspiera rozwój w Polsce
Lider rynku w sprzedaży kluczowych kategorii: książki, muzyka, film
Marka omnichannel posiadająca nowoczesne sklepy Future Stores oraz największy sklep internetowy w Polsce
Organizator wydarzeń kulturalnych: „Apostrof”, „Bestsellery Empiku”,
„Przecinek i Kropka”
Jesteśmy firmą, która daje Klientom radość odkrywania Kultury, a jej pracowników niesie pozytywna energia i wzajemna życzliwość. Dołączając do naszego zespołu, będziesz pracować z produktami, które inspirują do rozwoju pasji – książka, gry, muzyka, film.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i rozwój aplikacji webowych i rozwiązań typu Back-Office w języku JAVA 8;
  • Projektowanie architektury systemów;
  • Testowanie przygotowanych rozwiązań;
  • Analiza wymagań funkcjonalnych;

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji JEE;
  • Znajomość Spring Framework;
  • Zdolność analitycznego myślenia, szybkiego uczenia się, nastawienie na współpracę;
  • Dbałość o najwyższą jakość kodu.

Mile widziane:

  • Znajomość JSF (PrimeFaces), Web Services (REST);
  • Znajomości narzędzi Maven, GIT, Solr, ElasticSearch, Hadoop, WildFly;
  • Znajomość wzorców projektowych;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prace z dokumentacją techniczną;
  • Doświadczenie w pracy w zespołach Scrum.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • System premiowania;
  • Możliwość pracy zdalnej - 1 dzień w tygodniu;
  • Elastyczne warunki zatrudnienia: UoP/B2B;
  • Gwarantowany urlop/ wolne od pracy bez względu na formę zatrudnienia;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych;
  • Możliwość rozwoju zawodowego (praca w doświadczonym zespole, budżet na szkolenia, konferencje);
  • Świetna lokalizacja tuż przy Metro Centrum;
  • Udział w ciekawych projektach.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.