Ta oferta pracy jest nieaktualna od 246 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Java Developer

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-03-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.

    Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.

    Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

    Dla naszego klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miasto: Wrocław
    JAVA/WRO/2018

    Zadania:

    • Praca w zespole działającym zgodnie z metodyką Scrum/Kanban,
    • Programowanie w języku Java,
    • Projektowanie prototypów aplikacji i/lub systemów,
    • Poszukiwanie najbardziej efektywnych rozwiązań programistycznych.

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość Java potwierdzona minimum 3-letnim doświadczeniem,
    • Rozumienie TDD i XP,
    • Rozumienie OOD, BDD, DDD,
    • Doświadczenie w Spring, Gigaspaces, XQuery, Oracle, XML, Gemfire, Maven, Gradle, Puppet, Angular JS, Jenkins,
    • Dobra znajomość  JVM/Groovy,
    • Język angielski pozwalający na swobodną komunikację w międzynarodowym zespole.
    Oferujemy:
    • Prywatna opieka medyczna,
    • Ubezpieczenie grupowe,
    • Karta Multisport,
    • Elastyczne godziny pracy,
    • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.