Java Developer

AvengaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Avenga

Wrocław

Wrocław

W tym projekcie nie będziesz się nudzić - złożony system i wysoka jakość rozwiązań, z których korzystają miliony użytkowników. IT Kontrakt powered by Avenga gwarantuje przyjazny proces rekrutacji, transparentne warunki współpracy i partnerskie relacje.

Java Developer [rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie]Numer ref.: SOU/JAVA/WRO/02

ZADANIA:

  • Rozwój aplikacji w technologii Java/Spring
  • Testowanie swojego oprogramowania oraz pisanie testów jednostkowych i integracyjnych
  • Dbanie o jakość nie tylko swojego kodu, ale całego projektu, uwzględniając dobre praktyki Clean Code
  • Aktywny udział przy projektowaniu systemu

WYMAGANIA:

  • Biegłe posługiwanie się językiem Java 8 i platformą JVM
  • Umiejętność pisania wysokiej jakości kodu i znajomość dobrych praktyk wytwarzania oprogramowania
  • Dobra znajomość Springa (Boot, Cloud, Integration, itd.)
  • Znajomość różnych elementów Javy EE (JPA/Hibernate, JMS, etc.)
  • Umiejętność budowania aplikacji w Gradle i kontenerów Dockera
  • Znajomość od strony developerskiej baz MS SQL lub PostgreSQL
  • Sprawne posługiwanie się git-em, wybranym IDE, jenkinsem, gitlabem, gerritem, JIRA
  • Wiedza na temat paradygmatów i wzorców programowania obiektowego, funkcyjnego, reaktywnego i architektury mikroserwisowej
  • Chęć do dalszej nauki i szukania coraz lepszych rozwiązań
  • Znajomość podstawowych protokołów sieciowych (http, tcp/ip, ssh, tls, etc.)

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w realizacji projektów związanych z: systemami klasy: ERP, CRM i integracją systemów informatycznych
  • Znajomość języków Groovy, Kotlin, JavaScript, Python
  • Znajomość każdej dodatkowej technologii będzie plusem. Umiejętność pisania aplikacji mobilnych może być dla nas bardzo cenna w nieodległej przyszłości

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk aplikowania. Przycisk aplikuj oznacza zapoznanie się z klauzulą informacyjną naszej firmy.

Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – IT Kontrakt Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko JAva Developer.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy