Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Java Engineer

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Projektowaniem i produkcją zaawansowanych systemów zabezpieczeń zajmujemy się już od ponad 25 lat. Jako zespół mamy wiedzę i doświadczenie, dzięki którym nasza firma stała się liderem w branży. Nasze produkty chronią domy, firmy i instytucje nie tylko w Polsce, ale również na ponad 40 rynkach zagranicznych.

Stale się rozwijamy, nie tylko proponując coraz ciekawsze rozwiązania naszym klientom, ale również inwestując w naszych pracowników – jest nas już ponad 300.

Cały czas szukamy zdolnych i pozytywnie nastawionych osób.

Do zespołu Działu Rozwoju Oprogramowania aktualnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref. JE/11/2017

W naszej firmie Java Engineer uczestniczy w projektach i zadaniach takich jak:

  • Proponowanie funkcjonalnych rozwiązań software’owych dla nowych projektów
  • Kreowanie i skuteczne wdrażanie innowacyjnych pomysłów w dziedzinie projektowania interfejsów użytkownika
  • Dokumentowanie koncepcji i nowych funkcjonalności
  • Dokonywanie przeglądów kodu źródłowego
  • Dbanie o warsztat programistyczny i inwestowanie w jego rozwój
  • Raportowanie postępów prac w czasie całego cyklu opracowywania projektu
  • Aktywny udział w realizacji a następnie wdrożeniu produktu

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego: informatyka, elektronika i telekomunikacja
  • Ponad 2 letniego doświadczenia w pracy jako Inżynier Oprogramowania
  • Bardzo dobrej znajomości: Java SE, Java EE 7/8, XML, JSON
  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości środowiska: Eclipse, NetBeans
  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości baz danych: MySQL, MariaDB
  • znajomości narzędzi kontroli wersji: Git
  • znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym lub wyższym
  • łatwości nawiązywania kontaktów i umiejętności współpracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi wspierających proces wytwarzania oprogramowania
  • Znajomość narzędzi wspierających proces testowania aplikacji
  • Doświadczenie związane z tworzeniem oprogramowania, które współpracuje z oprogramowaniem wbudowanym urządzeń z branż: IT, Security, Telecom.

My dla Ciebie - zobacz co oferujemy:

  • Pracę w firmie o światowej renomie i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Rozbudowany pakiet socjalny: dopłaty do wypoczynku, świąteczne karty przedpłacone, program ubezpieczeń grupowych z możliwością skorzystania z pakietu opieki medycznej, dopłata do kart sportowych, okolicznościowe zabawy dla dzieci pracowników
  • Prezenty urodzinowe, świąteczne, nagrody jubileuszowe. Dbamy o to, aby te ważne dla Ciebie dni mijały w przyjemnej atmosferze :-)
  • Pracę w nowoczesnym budynku - będziesz z nami 8 godzin dziennie, więc chcemy, by było Ci wygodnie i miło :-)

Po dołączeniu do naszego zespołu weźmiesz udział w cyklu szkoleń, a Twój Opiekun wprowadzi Cię w zadania i będzie wspierał przez początkowy okres pracy!

Czytając opis widzisz siebie? Jeżeli tak, prześlij nam aplikację za pomocą przycisku „Aplikuj teraz”.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nie zwracamy nadsyłanych aplikacji.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się