Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Java Software Developer

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

IT Kontrakt jest Managerem Specjalisty na rynku IT. Od ponad 13 lat wspieramy naszych pracowników w budowaniu i kształtowaniu spersonalizowanej ścieżki kariery. Nasz zespół to 1340 entuzjastów technologii, dla których ważne jest nieszablonowe podejście do współpracy, różnorodność projektów oraz rozwój zawodowy.

Dołącz do nas jako:

miejsce pracy: Wrocław
nr referencyjny: WK/WRO/JSD/08/P

  • Obowiązki:

- Rozwój mocno rozbudowanej mobilnej platformy Enterprise, z wykorzystaniem frameworków  Androidowych

- Praca nad nowymi modułami

- Wdrażanie i dostosowywanie produktu dla dużych klientów na całym świecie

- Ścisła współpraca z zespołem międzynarodowym

  • Wymagania:

- Minimum 4  lata doświadczenia w programowaniu w JAVA wraz z szeroką znajomością środowiska Android

- Dobra znajomość Hibernate i Java Script

- Posiadanie wiedzy w obszarze framework’u bazującego na  Android Native Development Kit (NDK), Java Native Interface Specification ( JNI)

- Posiadanie wiedzy w obszarze wielowątkowości (koncepcja MVP, testowanie jednostkowe, warstwy architektury)

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i doświadczenie w pracy z klientem zagranicznym

- Dobre zrozumienie Frameworków Androidowych (architektura, przekazywanie wiadomości, biblioteki)

- Znajomość narzędzi typu: Git, Gerrit, Jenkis

- Znajomość SQL, MS SQL Server

  •  Gwarantujemy:

- Stabilną, długofalową pracę wśród profesjonalistów, w oparciu o umowę o pracę,
umowę  B2B czy umowę zlecenie

- Realny wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery

- Pracę w zespole dla którego liczy się Twoja opinia

- Wsparcie opiekuna przez cały okres współpracy

- Pomoc w relokacji do Wrocławia

- Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe np. bieg IT, wycieczki rowerowe, mecze piłki nożnej i koszykówki

- Benefity dostosowane do Twoich potrzeb

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres:

rekrutacja@itkontrakt.pl

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Java Software Developer

Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się