Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Java Tester

Diverse CG Sp. z o.o. sp.k.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Diverse CG jest nowoczesną firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów powiązanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą ilością projektów rekrutacyjnych, jakie prowadzimy dla naszych Partnerów, szukamy osoby, która dołączy do nas jako:

Java Tester

Numer ref.: KG.12.03.2020

Poszukujemy Testera ze znajomością Java. Klientem jest międzynarodowa grupa technologiczna oferująca rozwiązania, usługi i produkty dla wielu różnych branż.

Projekty aplikacji webowych (Java + Angular) prowadzone scrumowo z sektora bezpieczeństwa i obronności.

Zadania

  • Konfiguracja testów
  • Konwertowanie testów manualnych do skryptów automatycznych oraz ich utrzymanie i rozwijanie w istniejącym projekcie
  • Dokumentowanie błędów
  • Projektowanie planów testów do testów regresyjnych

Oczekujemy

  • Doświadczenia w tworzeniu, dokumentowaniu i utrzymywaniu przypadków testowych oraz opracowywaniu raportów z wykonania testów
  • Min. 2 lata doświadczenia w testowaniu aplikacji internetowych
  • Doświadczenia w automatyzacji testów
  • Znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • Ukończonych studiów kierunkowych (informatyka, inżynieria lub kierunki pokrewne)
  • Znajomości Jenkins Continuous Integration
  • Podstawowej znajomości języka Java i Angular
  • Certyfikat ISTQB mile widziany

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet benefitów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną podaną przez Administratora Danych dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb procesu tej rekrutacji oraz dla realizacji przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne