Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Jr IT Technician

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DTT Poland, nowo otwarty oddział firmy DTT ( USA ) w Polsce, poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gliwice

    Zakres obowiązków

    • Wsparcie IT/Helpdesk dla pracowników firmy w oddziale w Gliwicach (od 9 do17), rozwiazywanie problemów day-to-day
    • Instalacje, konfiguracje, diagnozowanie problemów z komptuerami PC w środowisku Windows, oprogramowaniem firmowym i nie tylko
    • Pomoc przy projektach IT
    • Monitorowanie serwerów, urządzeń sieciowych

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie: 4000 – 5000 zł brutto (umowa zlecenie,B2B lub umowa o pracę)
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Świetną atmosferę pracy w młodym zespole
    • Stabilizację – stawiamy na długą współpracę
    • Prywatna opieka medyczna (Medicover) \ Ubezpieczenie grupowe \ karta Multisport
    • Lekcje angielskiego w biurze

    Wymagania:

    • Dobra znajomośc systemów operacyjnych Windows 7/8/10 (Linux mile widzany)
    • Wiedza z technologi sieciowych
    • Doświadczenie w diagnozie probelmów z komputerami PC , urządzeniami peryferyjnymi, sieciowymi
    • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania probelmów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.