Ta oferta pracy jest nieaktualna od 282 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Account Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 14.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Brand Oriented Sp. z o.o.

    Brand Oriented jest twórcą i dystrybutorem systemu służącego do zarządzania działaniami marketingowymi marek. Naszymi Klientami są między innymi: Amrest w Polsce, Czechach i na Węgrzech, Polpharma, Topex, Kompania Piwowarska i Triumph. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem systemem, dynamicznie się rozwijamy i powiększamy swój zespół. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Numer referencyjny: JAM/08/WAW/BO

    Poszukujemy pełnej energii, zaangażowania i inicjatywy osoby, która będzie wspierała Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą w zakresie implementacji oraz codziennego użytkowania Systemu.

    Obowiązki:

    • koordynacja procesu wdrożenia Systemu u Klientów w Polsce i za granicą;
    • obsługa zgłoszeń od Klientów (komunikacja wewnętrzna i do Klienta);
    • dbałość o budowę i podtrzymanie pozytywnych relacji biznesowych z obecnymi Klientami;
    • codzienne raportowanie w CMS/JIRA;
    • współprowadzenie szkoleń z zakresu wykorzystania Systemu przed Klientami i Agencjami;
    • obsługa Social Media Brand Oriented: Facebook i LinkedIn;
    • analizowanie rynku pod kątem nowych możliwości biznesowych;
    • wsparcie w zakresie rozliczeń Klientów.

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z obsługą Klienta min. 1 rok;
    • mile widziane doświadczenie sprzedażowe;
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca współpracę z Klientami zagranicznymi;
    • umiejętność tworzenia prezentacji i ich przedstawiania;
    • praktyczna znajomość MS Office (w tym Excel, PowerPoint);
    • znajomość obszaru reklamowy internetowej, Social Media i nowych technologii;
    • umiejętności interpersonalne - łatwość nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych relacji biznesowych;
    • zaangażowanie, konsekwencja w działaniu i nastawienie na cel.

    Oferujemy:

    • pracę w młodym, wspierającym i otwartym na Twoje pomysły teamie;
    • możliwość rozwijania swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji w firmie o zasięgu międzynarodowym;
    • start-upowy klimat i nieformalne środowisko pracy;
    • narzędzia niezbędne do realizowania nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BrandOriented Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest BrandOriented. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.