Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Junior Accountant

Michael PageO firmie

5 000‐5 500 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Młodszy specjalista (Junior)
Junior Accountant Numer ref.: JN -032020-142822

Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki z sektora Real Estate & Property, poszukujemy osoby na stanowisko Młodsza/y Księgowa/y.

Szukamy osoby posiadającej conajmniej roczne doświadczenie w pracy w obszarze księgowości, która chce rozwijać swoje umiejętności w międzynarodowej organizacji działającej w sektorze zarządzania nieruchomościami komercyjnymi.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z branży nieruchomości komercyjnych z siedzibą na Ochocie.

Opis stanowiska

  • Księgowanie zdarzeń gospodarczych (faktur, delegacji pracowniczych, wyciągów bankowych, expensów)
  • Przygotowywanie raportów i zestawień księgowych
  • Uzgadnianie kont i rozrachunków z kontrahentami
  • Udział w zamknięciu miesiąca
  • Udział w wewnętrznych projektach firmowych (optymalizacja procesów, archiwizowanie dokumentów)
  • Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby zarządcze

Profil kandydata

  • Preferowane doświadczenie wyższe w obszarze finansów / ekonomii / rachunkowości
  • Znajomość j. Angielskiego na poziomie minimum B2 (komunikatywny w mowie i w piśmie)
  • Wymagane minimum rok doświadczenia w pracy w obszarze księgowości
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy

  • Dogodna lokalizacja
  • Możliwość awansu wewnątrz struktur w międzynarodowej organizacji
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe

Ogłoszenie archiwalne