Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Junior Associate (Młodszy Prawnik)

Kochański & Partners Sp. k.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 godzin temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Kochański & Partners to lider na rynku usług prawniczych. Dzięki dogłębnemu rozumieniu potrzeb naszych klientów oraz posiadaniu rozległej wiedzy i informacji rynkowych na ich temat realizujemy prestiżowe projekty.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Główne zadania:

  • udział w projektach praktyki Prawa Gospodarczego
  • przygotowywanie pism procesowych, umów i innych dokumentów na potrzeby Klientów kancelarii
  • bieżąca obsługa prawna klientów kancelarii, w tym również bezpośrednio w siedzibie Klienta
  • praca bezpośrednio pod nadzorem merytorycznym i dydaktycznym Partnera - Szefa Praktyki Prawa Gospodarczego

Wymagania:

  • status aplikanta radcowskiego lub adwokackiego
  • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w zakresie prawa gospodarczego zdobyte w kancelarii prawniczej lub jako tzw. in-house
  • znajomość prawa cywilnego (analiza i przygotowywanie umów), prawa korporacyjnego, prawa pracy oraz cywilnego prawa procesowego
  • doświadczenie zdobyte przy obsłudze dużych podmiotów gospodarczych będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym praktyczna znajomość angielskiej terminologii prawnej
  • dobra organizacja pracy – warunek konieczny
  • samodzielność
  • wysoka odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności w środowisku, które stawia na profesjonalizm
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych i prestiżowych projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • w pełni sfinansowaną przez firmę prywatną opiekę medyczną na poziomie VIP
  • dofinansowanie do pakietu sportowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny)
klikając w przycisk Aplikuj.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych innych niż wskazane w art. 221 Kodeksu Pracy (ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 917 z późn. zm.)) w celach niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacyjnych w Kochański & Partners Sp. k. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.”

Ogłoszenie archiwalne