Ta oferta pracy jest nieaktualna od 65 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Controlling Specialist

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JUNIOR CONTROLLING SPECIALIST
    BEIERSDORF MANUFACTURING POZNAŃ
    Beiersdorf Manufacturing Poznań to zgrany zespół ponad 400 pracowników, w których potencjał głęboko wierzymy i wspieramy ich wszechstronny rozwój. Jesteśmy firma produkcyjną - najnowsze technologie, urządzenia i systemy zapewniają, że każdy kosmetyk tutaj wyprodukowany to kosmetyk najwyższej jakości. Około 90 procent z nich eksportujemy do ponad 30 krajów na całym świecie.

    ZADANIA:

    • Analiza struktury zobowiązań od dostawców oraz rzeczywistych i planowanych kosztów materiałowych,
    • Kalkulacja cen na wyroby gotowe,
    • Udział w przygotowaniu prognoz finansowych takich jak plan roczny czy prognozy kwartalne,
    • Podejmowanie działań w zakresie wewnętrznej kontroli procesów firmowych (Risk Control Matrix),
    • Współpraca z kontrolerami finansowymi w ich pracy operacyjnej.

    OCZEKIWANIA:

    • Absolwent studiów magisterskich o profilu finansowym,
    • Min. 1 rok doświadczenia w obszarze finansowym (preferowane: firmy produkcyjne, shared services),
    • Biegła znajomość języka angielskiego,
    • Biegła znajomość programu Excel,
    • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem,
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie,
    • Wysoko rozwinięte analityczne myślenie,
    • Otwartość na współpracę w ramach struktur międzynarodowych.

    OFERTA BMP:

    • umowa o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • bogaty pakiet benefitów,
    • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.