Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Controlling Specialist

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Raportowanie cykliczne na potrzeby Grupy oraz wewnętrzne zgodnie ze standardami Grupy
    • Odpowiedzialność  za jakość danych i terminowość
    • Kontrola AR/AP/Sales
    • Wspolpraca z lokalnymi kontrolerami i audytorami
    • Usprawnianie pracy pod kątem procesów i narzędzi

    Profil kandydata:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia)
    • Mile widziane doświadczenie w controllingu i współpracy z działem księgowym
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Wysokie umiejętności narzędziowe i zaawansowana znajomość MS Excel, MS Access
    • Umiejętność organizacji pracy własnej
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Odpowiedzialność, rzetelność, dokładność i terminowość

    Oferujemy:

    • Praca pełna wyzwań w miłej atmosferze
    • Elastyczne godziny pracy
    • Dodatkowe 4 dni wakacji po 3 latach pracy z nami
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport)
    • Możliwość zakupu naszych produktów w atrakcyjnych cenach

    Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysyłanie CV za pomocą przycisku:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).