Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Database Analyst

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Experis jest globalną firmą doradztwa personalnego, adresowaną do specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Wykorzystując potencjał kandydatów zapewniamy im wszechstronny rozwój zawodowy, łącząc ich z wiodącymi na rynku pracodawcami. Każdą technologię można kupić, ale prawdziwą wartością w biznesie są ludzie. Pozwól nam pomóc w rozwoju Twojej zawodowej przyszłości.
    Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa |

    Zadania:

    • formatowanie i obsługa danych z plików zewnętrznych;
    • wykonywanie operacji mapowania baz danych;
    • rozwijanie narzędzi ad hoc w celu wypełnienia specyficznych wymagań klientów;
    • rozwijanie oraz wspieranie i utrzymywanie lokalnych rozwiązań technicznych;
    • wypełnianie procedur i zaleceń korporacyjnych;
    • wdrażanie rozwiązań technicznych w celu zapewnienia zgodności z wymogami lokalnego prawa;
    • obsługiwanie wewnętrznego systemu zleceń bazy danych.

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy z bazami danych;
    • wykształcenie wyższe licencjackie: Informatyka lub pokrewne;
    • wiedza na temat relacyjnych baz danych;
    • bardzo dobra znajomość SQL, preferowany T-SQL;
    • dobra znajomość języka angielskiego;
    • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia;
    • dokładność, dobra organizacja pracy, orientacja na klienta

    Możliwość rozwoju w:

    • PHP, C#, SSIS, SSRS.

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;
    • prywatna opieka medyczna;
    • karta Multisport;
    • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych;
    • możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku w pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."
    Oferta dotyczy pracy stałej
    Agencja zatrudnienia nr 412
    bottomopisopisopisopisopisopisopisopisopis