Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Developer

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Jesteśmy liderem na rynku ubezpieczeniowym w Wielkiej Brytanii, gdzie działamy od 18 lat. Rozwijamy własną platformę internetową i z sukcesem dostarczamy innowacyjne rozwiązania. Do wrocławskiego oddziału firmy poszukujemy osób, które chcą wykorzystać swoje umiejętności (a nie doświadczenie!) w firmie IT i rozpocząć budowanie własnej ścieżki kariery właśnie w tej branży

    Spróbuj swoich sił jeśli masz:

    • Ukończone studia wyższe (na kierunku technicznym) (nie dalej niż 2 lata temu)
    • Bardzo dobry język angielski w mowie i piśmie (minimum B2)
    • Zorientowanie na szczegóły i umiejętność rozwiązywania problemów
    • Gotowość do nauki
    • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej
    • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne

    Twoje przyszłe zadania:

    • Projektować framework produktów
    • Implementować algorytmy wyceniające
    • Analizować specyfikacje biznesową
    • Samodzielnie zarządzać kolejką zleceń i projektów
    • Brać aktywny udział w usprawnianiu procesów, produktów i dokumentacji

    Opis projektu:

    Stanowisko Junior Developer jest idealne dla osób, które chcą rozpocząć swoją karierę w programowaniu. Skierowane jest przede wszystkim do świeżo upieczonych absolwentów – z nami bardzo szybko rozwiniesz swoje umiejętności i staniesz się profesjonalistą w branży IT, wcześniejsze doświadczenie zawodowe nie jest tu warunkiem koniecznym! Jako Junior Developer trafisz do zespołu Programistów Produktu.

    Oferujemy:

    PRACĘ Z NOWYMI TECHNOLOGIAMI
    MŁODY
    I KREATYWNY ZESPÓŁ
    MOŻLIWOŚĆ ZMIANY ŚCIEŻKI KARIERY
    MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU
    I AWANSU
    RÓŻNORODNE PROJEKTY
    SZKOLENIA
    I WARSZTATY
    ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE
    UMOWĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY
    WYJAZDY INTEGRACYJNE
    RÓŻNORODNE BENEFITY

    Zapoznaj się z nami:

    Nasz profil pracodawcy:

    Znajdziesz tam najważniejsze dla Ciebie informacje:

    • Kilka słów o nas
    • Proces rekrutacji – czyli co Cię czeka krok po kroku
    • Listę oferowanych benefitów

    Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany naszą ofertą, prześlij proszę swoje CV w angielskiej wersji językowej. Możesz nas również znaleźć na facebooku (@acturispoland).

    Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli w przesyłanych dokumentach:

    I hereby authorise Acturis Poland Sp. z o.o. to process my personal data included in my job application for the needs of the recruitment process (in accordance with the Act of 29 August 1997 on the Protection of Personal Data (unified text: Journal of Laws of 2002 No. 101 item 926 with amendments). I hereby authorise Acturis Poland sp. z o.o. to process my personal data for the purposes of any future recruitment processes.

    bottom