Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior DevOps Engineer

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-07-31

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki. Jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT. Jako Grupa Kapitałowa Asseco działamy w ponad 54 krajach na całym świecie. Nasza firma to miejsce nowoczesne i przyjazne pracownikowi. Zatrudniamy około 20 tys. wysoko wykwalifikowanych specjalistów, w tym ok. 5 tys. w Polsce.

Miejsce pracy: Gdynia
Dev/MB/06/17

Główne zadania:

  • Realizacja zadań związanych głównie z obszarów dotyczących warstw technologicznych systemów informatycznych, w szczególności:
  • ścisła współpraca z zespołami programistów i testerów w procesie przygotowywania oprogramowania do uruchomienia w środowisku produkcyjnym
  • konfiguracja i utrzymywanie środowisk deweloperskich, testowych i produkcyjnych
  • automatyzacja powtarzalnych czynności w cyklu wytwarzania oprogramowania
  • zarządzanie konfiguracją
  • Instalacja oraz konfiguracja systemów i modułów (pakietów) oprogramowania będącego przedmiotem wdrożenia. Testowanie i sprawdzanie poprawności zainstalowanych komponentów rozwiązania, a także wprowadzanie poprawek oraz modyfikacja w i konfiguracji, w przypadku wystąpienia błędów.
  • Udział w tworzeniu projektów i scenariuszy testów wydajnościowych, niezawodnościowych, akceptacyjnych oprogramowania i ich weryfikacji, oraz przeprowadzanie tych testów.
  • Analiza i rozwiązywanie problemów w ramach świadczonego serwisu dla użytkowanych systemów.
  • Świadczenie usługi wsparcia technicznego i merytorycznego dla klienta odnośnie zaimplementowanego rozwiązania, w zakres usługi wchodzą dyżury i wizyty serwisowe.
  • Asysta w zbieraniu lub oszacowywaniu potrzeb klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Znajomość baz danych i języka SQL
  • Umiejętność administracji bazą danych np: Informix, MySQL, PostgreSQL
  • Znajomość systemu operacyjnego Windows, Linux, Unix
  • Znajomość przynajmniej jednego serwera aplikacyjnego (Weblogic/JBoss/Websphere)
  • Znajomość jednego z języków skryptowych (np. bash, python, inne)
  • Podstawowa znajomość JAVA lub innego języka programowania
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych;
  • Podstawowa znajomość narzędzi do monitorowania systemów np. Nagios
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w projektach wdrożeniowych lub migracyjnych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość co najmniej jednego narzędzia do automatyzacji testów (np. Selenium, JMeter, SoapUI lub podobne)
  • Podstawowa wiedza z zakresu giełdy, inwestowania, papierów wartościowych

 Oferujemy:

  • Pracę w największej polskiej spółce informatycznej i jednej z czołowych firm branży IT w Europie
  • Realizację zaawansowanych projektów z sektora kosmicznego oraz wojskowego
  • Dostęp do najnowszych technologii z obszaru IT
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne i językowe, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się