Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Digital Analyst

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 10.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Conversion Sp. z o.o.

    Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą, która specjalizuje się w analityce internetowej i optymalizacji konwersji.

    W związku z tym poszukujemy Ciebie — pełnej pasji i determinacji osoby na stanowisko

    Junior Digital Analyst.

    Twoim głównym zadaniem będzie zapewnienie, żeby zbierane przez naszych Klientów dane były poprawne oraz kompletne. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że przeprowadzane na podstawie tych danych analizy dają właściwe rekomendacje biznesowe. Jest to ważne i odpowiedzialne zadanie będące elementem niemalże każdego projektu, który realizujemy. Zresztą sam także będziesz przeprowadzał analizy w oparciu o dane z Google Analytics i pomagał nam w znalezieniu elementów na witrynach naszych Klientów, które wymagają zmiany.

    Chcemy, żebyś znał już podstawy Google Analytics i Google Tag Mangera. Może obecnie pracujesz już od roku na stanowisku Junior Digital Analyst, albo pracujesz na zupełnie innym stanowisku ale często masz kontakt z Google Analytics i obecnie chcesz skoncentrować się właśnie na tym obszarze? Jeżeli tak, to świetnie! Praca u nas będzie dla  Ciebie mocnym punktem Twojego CV, wykonasz zdecydowany krok naprzód i zobaczysz, że Twoja kariera nabierze rumieńców :] Po roku pracy u nas będziesz mógł liczyć na awans i stanowisko Digital Analyst.

    Nasz firma jest certyfikowanym partnerem Google oraz certyfikowanym resellerem Google Analytics 360. Gwarantuje Ci to szybki rozwój Twoich umiejętności i zdobycie międzynarodowego doświadczenia oraz dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.  W skrócie—jeżeli ważny jest dla Ciebie rozwój to nasza firma jest dla Ciebie świetnym wyborem.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: A5515T4NTM4RK3T1NG
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Jak będzie wyglądała praca na tym stanowisku?

    W skrócie Twój zakres obowiązków będzie wyglądał następująco:

    • Przeprowadzanie audytów instalacji i konfiguracji Google Analytics oraz Google Tag Managera (identyfikacja/naprawa błędów i projektowanie rozwoju tych instalacji)
    • Opracowywanie projektów wdrożenia / zmian w infrastrukturze Google Analytics i Google Tag Managera
    • komunikowanie się z IT w zakresie implementacji Google Tag Managera
    • wdrażanie skryptów Google Analytics z użyciem Google Tag Managera
    • konfigurowanie Google Analytics
    • analiza danych z wykorzystaniem Google Analytics i Excela oraz opracowywanie wniosków

    Na pewno zastanawiasz się z jakimi firmami współpracujemy. Jest ich trochę. Do tej pory realizowaliśmy projekty dla takich firm jak: LPP (Reserved, Cropp, Mohito), 4F, Tylko, Triverna, Wittchen, Conrad, Lancerto, Limango, Answear.com, Black Red White, Prosto, Publio, Showroom, Praktiker, Legia Warszawa czy Sizeer.

    W Polsce zrobiliśmy naprawdę sporo. Teraz mamy ambicję zrobić nawet więcej na rynku zagranicznym (głównie amerykańskim).

    Gdy dołączysz do naszego zespołu zagwarantujesz sobie świetną atmosferę w pracy, bardzo dużą samodzielność, rewelacyjnych współpracowników i możliwości szybkiego rozwoju.

    Co musisz umieć?

    Na stanowisko Junior Digital Analysta szukamy osoby, która ma już pierwsze szlify z Google Analytics za sobą oraz która chce doskonalić się w tym kierunku. Jeżeli lubisz pracować w małych ale ambitnych zespołach to trafiłeś na dobre ogłoszenie ;]

    Na pewno poszukujemy osoby, która posiada:

    • Przynajmniej 1 rok doświadczenia w pracy z Google Analytics i Google Tag Managerem
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2 (współpracujemy z zagranicznymi firmami więc spora część komunikacji jest prowadzona po angielsku)
    • Znajomość narzędzi Google na poziomie co najmniej średnio-zaawansowanym (Google Analytics i Google Tag Manager)
    • Determinację w dowożeniu celów
    • Samodzielność i wysoki poziom odpowiedzialności
    • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
    • Umiejętność zarządzania czasem i priorytetami (praca jest wielozadaniowa i często pod presją czasu)
    • Jest otwarta, zaangażowana, entuzjastyczna i pełna energii
    • Dostępność czasowa umożliwiająca pracę w zakresie 40h tygodniowo

    Co oferujemy?

    • Zarobki w przedziale 3.500 – 4.500 PLN „na rękę”
    • Zdobycie ogromnego doświadczenia w zakresie analityki internetowej
    • Szybki rozwój dzięki współpracy z doświadczonymi analitykami internetowymi, budżetom szkoleniowym oraz ułożonemu i ambitnemu procesowi onboardingu i wdrożenia (mamy już gotową dla Ciebie olbrzymią roadmapę wdrożeniową)
    • Cotygodniowe spotkania coachingowe z przełożonym
    • Świetną atmosferę w pracy i rewelacyjnych współpracowników
    • Zestaw benefitów (karta Multisport, opieka medyczna Medicover)
    • Elastyczne godziny pracy

    Dlaczego pokochasz pracę w Conversion, gdy już do nas dołączysz?

    Masz duże znaczenie
    Jesteśmy (jeszcze) niedużą firmą, więc każdy z nas jest ważny i każdy z nas ma realny wpływ na rozwój Conversion. To gwarancja, że każdy dzień będzie dla Ciebie pełen satysfakcji.

    Prawdziwie elastyczny czas pracy
    Oceniamy efekty Twojej pracy a nie liczbę godzin spędzonych w biurze. W piątek chcesz mieć wolne, bo planujesz wypad w góry? Daj nam tylko wcześniej znać i załatwione.

    Pracujesz w energetyzującej atmosferze
    Nasze biuro to coś więcej niż tylko miejsce pracy. Nie musisz spędzać całego dnia przy swoim biurku – jeżeli masz ochotę możesz rozłożyć się na pufie, przegryźć firmowe owoce, przedyskutować nurtujące Cię problemy podczas piątkowego lunchu albo dokopać komuś w FIFĘ czy SingStara :)

    Słuchasz Spotify Premium
    Chyba każdy lubi muzykę, a nie ma nic lepszego niż ulubione kawałki w wysokiej jakości, które uprzyjemniają godziny spędzone w pracy. Dlatego otrzymasz dostęp do Spotify Premium i będziesz mógł słuchać i pobierać swoją ulubioną muzykę na komputer i urządzenia przenośne. Oczywiście nie tylko w pracy :)

    Nie czekaj, tylko aplikuj już teraz — kliknij na przycisk poniżej i dołącz do naszego zespołu!

    Aha — w każdym dokumencie koniecznie dołącz klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. Nr 133, Poz. 833).

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Conversion Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie przy ul. Gintrowskiego 31 (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.