Ta oferta pracy jest nieaktualna od 172 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Facility Manager

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Junior Facility
    Manager
    ISS Facility Services Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

    Dostarczamy usługi utrzymania czystości i higieny, usługi żywieniowe, office support oraz obsługę techniczną. Jesteśmy w obiektach biurowych, kompleksach handlowych, zakładach przemysłowych oraz w budynkach użyteczności publicznej i służby zdrowia.
    Miejsce pracy: Wrocław

    Oferujemy:

    • Odpowiedzialne i rozwojowe stanowisko pracy
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Pracę w globalnej organizacji w międzynarodowym środowisku
    • Możliwość wykupienia karty MultiSport, opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie
    • Bardzo pozytywną atmosferę pracy

    Opis stanowiska:

    • Kierowanie kontraktem FM
    • Zarządzanie zespołem
    • Współpraca z podwykonawcami
    • Odpowiedzialność za budżet
    • Codzienny kontakt oraz budowanie relacji z klientem

    Wymagania:

    • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
    • Prawo jazdy kat. B
    • Umiejętność kierowania zespołem
    • Umiejętność współpracy z klientem
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
    Szukamy właśnie Ciebie!
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ISS Facility Services Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Dodatkowo wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych zawartych w ofercie pracy w bazie rekrutacyjnej ISS Facility Services Sp. z o.o.. w przypadku zawarcia w nich danych w zakresie szerszym niż wymagany przepisami Kodeksu pracy oraz w sytuacji, gdy kandydat chce, aby dane zostały umieszczone w bazie rekrutacyjnej.