Junior Graphic Designer

Grupa Inwestycyjna HOSSA SAO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Jesteśmy czołowym deweloperem na rynku Trójmiasta z 30-letnim doświadczeniem. Realizujemy inwestycje w zakresie budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego.

W ramach Grupy Kapitałowej Hossa zajmujemy się działalnością hotelarską (w tym nowo otwarty Radisson Blu Hotel, Sopot) i gastronomiczną, jak również produkcją i dystrybucją piwa oraz wina. Jesteśmy aktywni w obszarze turystyki biznesowej, usług Spa i kultury. Stworzyliśmy tak rozpoznawalne marki jak Garnizon, Stary Maneż czy Browar Vrest. Zarządzamy nieruchomościami komercyjnymi, prowadzimy ich sprzedaż i wynajem.

Nieustanny i dynamiczny rozwój gwarantuje naszym pracownikom zdobycie cennego doświadczenia oraz szerokie perspektywy zawodowe.

W związku z realizacją nowych projektów poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowiska:

ZAKRES ZADAŃ:

  • Projektowanie materiałów graficznych i linii kreacyjnych,
  • Tworzenie i opracowywanie materiałów na potrzeby promocji, kampanii reklamowych, stron internetowych, social media i pozostałych kanałów komunikacji, w tym materiałów POS,
  • Współpraca z zespołem marketingu,
  • Współpraca z podwykonawcami oraz partnerami zewnętrznymi w zakresie produkcji i odbioru materiałów marketingowych.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Znajomość programów: Photoshop, Illustrator, InDesign,
  • Umiejętność przygotowywania plików do druku i znajomość zagadnień z zakresu poligrafii i DTP,
  • Kreatywność i poczucie estetyki,
  • Znajomość najnowszych trendów w grafice i projektowaniu,
  • Staranność, dobra organizacja pracy, terminowość,
  • Mile widziana znajomość programów: After Effects, Animate lub innych programów do tworzenia animacji html5,
  • Mile widziana znajomość programów typu AutoCAD.

CO OFERUJEMY:

  • Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy,
  • Ciekawą pracę w zgranym zespole,
  • Kartę Multisport, ubezpieczenie na życie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy