Ta oferta pracy jest nieaktualna od 109 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Graphic Designer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Plum - Web Solutions Sp. z o.o.

    Jesteśmy agencją interaktywną.
    Wdrażamy skuteczne strategie internetowe.
    Jeżeli
    pasjonuje Cię Internet, chcesz się dużo nauczyć, dołącz do nas!

    Miejsce pracy: Warszawa
    Opis stanowiska:
    • praca dla dużych marek
    • przygotowywanie banerów reklamowych
    • optymalizacja plików pod publikacje on-line
    • przygotowywanie projektów do druku
    • przygotowywanie kampanii mediowych
    Wymagania:
    • biegła znajomość pakietu Adobe (PhotoShop, Illustrator, InDesign)
    • umiejętność przygotowania prac do produkcji
    • kreatywność i komunikatywność
    • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
    • samodzielność w zakresie przydzielonych zadań
    • umiejętność pracy w zespole

    Dodatkowymi atutami będą:

    • doświadczenie w agencjach reklamowych lub interaktywnych
    • znajomość zasad tworzenia banerów reklamowych oraz animacji
    • znajomość HTML i CSS
    Oferujemy:
    • umowę o pracę na pół lub cały etat
    • forma zatrudnienia do ustalenia z pracodawcą
    • szybkie podnoszenie umiejętności zawodowych
    • praca przy projektach dla dużych klientów
    • możliwość rozwoju
    • swobodną atmosferę w młodym ambitnym zespole
    • mile widziani kandydaci stawiający pierwsze kroki na ścieżce kariery, chętni do zdobycia pierwszego doświadczenia
    • jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, ale szybko się uczysz - napisz do nas, wspólnie to przedyskutujemy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z portfolio klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie na nadsyłanych dokumentach noty:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie na potrzeby obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997, Dz.U.133, Poz.883"