Junior HR Administrator

HRK S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Zadania:

  • Wykrywanie, analizowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych i funkcjonalnych w systemach HR,
  • Identyfikowanie obszarów do poprawy i wdrażanie usprawnień w funkcjonowaniu systemów informatycznych,
  • Pomoc w opracowaniu nowych systemów (modułów), zmian operacyjnych oraz dostosowań procesów,
  • Utrzymywanie jakości i spójności systemu informacji HR,
  • Pomoc współpracownikom w zakresie korzystania z systemów oraz aplikacji HR.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową (mile widziana znajomość innych języków obcych),
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,
  • Doświadczenie w pracy z systemami HR, takimi jak Workday, SAP Success Factors lub TETA HR będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Pracę w dynamicznym i zorientowanym na cel zespole,
  • Pracę w centrum biznesowym Gdańsk Oliwa Business Centre,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, w tym między innymi karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz elastyczne godziny pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy