Ta oferta pracy jest nieaktualna od 82 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior IT Recruitment Consultant

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Moorgate to dynamicznie rozwijająca się firma rekrutacyjna świadcząca najwyższej jakości usługi adresowane do Klientów, którzy poszukują wysokiej klasy specjalistów lub managerów w obszarze IT. W obecnej chwili do wewnętrznego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    GD/JREC/0118/WAW

    Zadania:

    • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT;
    • Rozbudowa relacji biznesowych z Klientami firmy w obszarze usług rekrutacji IT;
    • Aktywne poszukiwanie kandydatów na stanowiska IT;
    • Rozwój bazy danych kandydatów;
    • Redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych;
    • Selekcja aplikacji kandydatów;
    • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych i współpraca z Klientem przy realizacji projektów rekrutacyjnych;
    Wymagania:
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • Min. 1 rok doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji na stanowiska IT:
    • Doświadczenie poparte sukcesami w pracy w firmie rekrutacyjnej;
    • Teoretyczna znajomość zagadnień z obszaru IT;
    • Nastawienie na realizację celów;
    • Otwartość oraz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
    • Umiejętność zarządzania czasem i organizacji własnej pracy;
    • Inicjatywa, zaangażowanie oraz energia i motywacja do pracy;
    • Dobra znajomość języka angielskiego;

    Oferujemy:

    • Interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • Prywatną opiekę medyczną;
    • Możliwości rozwoju oraz szkolenia;
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z systemem premiowym uzależnionym od osiąganych wyników;
    • Elastyczne godziny pracy;
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.