Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Key Account Manager

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    GETFRESH Sp. z o.o. właściciel marki Dar Natury poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja celów sprzedażowych (segment B2B)
    • Sporządzanie ofert, prowadzenie negocjacji i zawieranie umów z Klientami
    • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
    • Koordynacja działań dystrybucyjnych i sprzedażowych na powierzonym obszarze
    • Realizacja działań marketingowych zwiększających sprzedaż
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
    • Bieżące raportowanie działań i wyników

    Oczekiwania:

    • Doświadczanie w sprzedaży B2B (min 1 rok)
    • Otwartość na podejmowanie rozmów handlowych z potencjalnymi oraz istniejącymi Klientami
    • Samodzielność, umiejętność planowania i organizacji własnej pracy
    • Nastawienie na realizację celu i zdolność do prowadzenia działań umożliwiających jego osiągnięcie
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie u jednego z liderów rynkowych w branży Home & Office Delivery, właściciela marki Dar Natury
    • Pracę w przyjaznej atmosferze
    • Szansę rozwoju zawodowego i pozyskania cenionych umiejętności
    • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, atrakcyjna oferta firmy dla Pracowników)
    • Umowę o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy - samochód osobowy (w tym do użytku prywatnego), komputer i telefon.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
    klikając na przycisk:

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.