Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Kierownik Zespołu

  • Ełk, warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 06.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Ełk

    Najważniejsze zadania:

    • Prowadzenie procesu rekrutacji oraz wdrażanie kandydatów do pracy,
    • Szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie wyników podległego zespołu,
    • Dbanie o jakość sprzedaży zgodnie z przyjętymi standardami firmy.

    Oczekiwania:

    •  Wysoka orientacja na działania i realizację celów sprzedażowych,
    •  Umiejętność zarządzania własnym czasem,
    •  Doświadczenie w rekrutacji i budowaniu zespołu będzie dodatkowym atutem,
    •  Postawa pro aktywna i wysoka kreatywność.

    Oferujemy:

    • Motywacyjny system wynagrodzenia,
    • Pakiet szkoleń dla Junior Kierownika
    • Pracę w dużej, stabilnej firmie cieszącej się rozpoznawalnością i zaufaniem klientów,
    • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia,
    • Elastyczne formy zatrudnienia, możliwość wyboru formy współpracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.