Ta oferta pracy jest nieaktualna od 194 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Lean Specialist

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PDC Logistics, szwedzka firma działająca w branży e-commerce poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Szczecin - Załom

    Jeśli:

    • Jesteś osobą kreatywną i otwartą na nowe wyzwania;
    • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

    Zaaplikuj do nas na stanowisko Junior Lean Specialist

    Zakres obowiązków:

    • Inicjowanie i kreowanie nowych rozwiązań mających na celu poprawę efektywności procesów;
    • Wyznaczanie obszarów do optymalizacji;
    • Ewaluacja projektów optymalizacyjnych;
    • Rozwijanie kultury ciągłego doskonalenia.

    Oferujemy:

    • Swobodę we wdrażaniu własnych inicjatyw i pomysłów;
    • Udział w ciekawych projektach;
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
    • Przyjazną atmosferę pracy;
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji z branży e-commerce.

    More info www.pierce-ecom.com

    Prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści: „Wyrażam zgodę na umieszczanie moich danych osobowych w bazie danych firmy i przetwarzanie ich w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U.Nr poz 833) ”.

    Jednocześnie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty