Oferta pracy

Junior Native German Copywriter SEO

x-kom sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Dołącz do x-kom, czyli drużyny złożonej z ponad tysiąca pasjonatów tworzących jeden z czołowych polskich e-commerców z nowymi technologiami. Jacy jesteśmy? Innowacyjni, ambitni i gotowi na nowe wyzwania. Nie owijamy w bawełnę i cenimy sobie szczerość, a zamiast mnożyć problemy, wolimy szukać nowych rozwiązań. Budujemy atmosferę, w której lubimy przebywać, a przede wszystkim dbamy o rozwój firmy oraz osób ją tworzących. Brzmi nieźle? Aplikuj.

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Twoje obowiązki:

  • Opracowywanie i redagowanie tekstów na potrzeby spółki na rynku niemieckim
  • Pisanie felietonów, poradników, recenzji, relacji z imprez branżowych
  • Przygotowywanie treści ofert produktowych
  • Optymalizowanie tekstów pod kątem wyszukiwarek internetowych
  • Przygotowywanie tekstów CTA
  • Przygotowywanie i komponowanie treści z użyciem podanych słów kluczowych
  • Aktualizacja treści na www z poziomu CMS
  • Współpraca z działem IT i UX przy tworzeniu microcopy na stronę www

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność optymalizacji i korekty tekstu
  • Umiejętność redagowania treści, tytułów oraz haseł reklamowych
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie macierzystym (native)
  • Znajomość HTML/CSS
  • Kreatywność, bogate słownictwo, tzw. lekkie pióro i łatwość operowania słowem
  • Dokładność i terminowość
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Zaangażowanie w wykonanie powierzonych zadań

Mile widziane:

  • Doświadczenie w relacjonowaniu imprez
  • Umiejętność zarządzania zespołem redaktorskim
  • Znajomość obsługi CMS (Magento, JTL, Wordpress)
  • ukończone kursy związane content marketingiem / copywritingiem

Co zyskasz pracując z nami?

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o wysokich standardach
  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności
  • Możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

Benefity dla Ciebie:

Troszczymy się o naszych pracowników, oferując różne motywujące dodatki. Część z nich otrzymasz już na start, część zależy od wybranego stanowiska i Twojego stażu pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

 Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy