Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Project Manager

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-09-25

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Tworzymy i rozwijamy efektywny biznes oparty na równowadze harmonii, partnerstwie, zaufaniu i pozytywnych relacjach. W WHITE SOLUTION wyznajemy te wartości w działalności firmy, a także przenosimy je w sferę realizowanych projektów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy WHITE SOLUTION, poszukujemy kolejnych kandydatów do pracy w naszych zespołach. Wszystkie osoby, które wraz z nami chcą tworzyć unikatowe na rynku farmaceutycznym projekty, spójne z wartościami naszych Klientów oraz wyprzedzające oczekiwania ich odbiorców, prosimy o wysłanie aplikacji na stanowisko:

JUNIOR PROJECT MANAGER
Miejsce pracy: Łódź

Poszukujemy osoby nastawionej na szybki rozwój, doskonale organizującej pracę własną, ale też odnajdującą się w zadaniach zespołowych. Osoby, która będzie czerpać satysfakcję ze współtworzenia rozwiązań dla Klientów farmaceutycznych, przygotowywania ofert, kontaktów i budowania relacji z Klientami oraz dostawcami. Szukamy błyskotliwej osoby, która będzie czuła się jak ryba w wodzie biorąc udział w wydarzeniach medycznych oraz kontaktując się z Liderami Opinii w Polsce i na świecie.

Koniecznie wyślij swoją aplikację jeśli masz wykształcenie wyższe (lub jesteś w trakcie studiów zaocznych), doskonale znasz pakiet MS Office, komunikujesz się w języku angielskim, nie przeraża Cię prowadzenie samochodu, jesteś dokładna/y, zorganizowana/y, komunikatywna/y i otwarta/y, potrafisz myśleć analitycznie, interesujesz się nieco branżą farmaceutyczną lub po prostu szybko się uczysz. Wyślij aplikację jeśli wykazujesz inicjatywę w działaniu, masz głowę pełną pomysłów, jesteś sympatyczna/y i pozytywna/y co najmniej tak, jak my.

Dołączając do nas udoskonalisz swoje dotychczasowe umiejętności, a także rozwiniesz się w wielu innych, nowych kierunkach. Będziesz miał/a szanse wskoczyć na właściwy tor zawodowy, zyskasz stabilność zatrudnienia i będziesz współpracować z pozytywnymi ludźmi z dobrą energią. Będziesz poznawać nowoczesne rozwiązania oraz współtworzyć sukces WHITE SOLUTION.

Zadania osoby na stanowisku Junior Project Manager:

  • zarządzanie projektami
  • zarządzanie kosztami
  • działania w obszarze pharmamarketing
  • kontakt z Klientem i przygotowywanie ofert
  • kreacja stron internetowych, portali edukacyjnych
  • współpraca z grafikami, programistami i dostawcami
  • organizacja i obsługa webinarów
  • udział w konferencjach, kongresach, warsztatach (reprezentacja/obsługa)
  • współpraca i kontakt ze środowiskiem medycznym, towarzystwami naukowymi oraz z przedstawicielami medycznymi

CV prosimy nadsyłać za pomocą Aplikuj.

Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się
z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08. 1997 o ochronie danych osobowych DZ.U. nr 133, poz. 883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się