Junior Project Manager - Magazyny

  • Łódź, łódzkie
  • Kierownik
  • 16.11.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 16.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Łódź 31591/001

    Do głównych zadań na tym stanowisku będzie wsparcie Kierownika Projektu przy uzyskaniu pozwolenia na budowę

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowy deweloper nieruchomości magazynowych oferujący nowoczesne powierzchnie biznesowe w strategicznych lokalizacjach Polski oraz Europy.

    Opis stanowiska

    • Wsparcie Project Managera przy realizacji projektu inwestycyjnego od strony przygotowania i realizacji zgodnie ze standardami
    • Koordynacja procesu uzyskania pozwolenia na budowę
    • Kontakt z urzędami oraz gestorami mediów
    • Udział w wyborze biur architektonicznych oraz firm doradczych
    • Koordynacja przygotowania koncepcji architektonicznej oraz funkcjonalnej nowej inwestycji
    • Oddanie inwestycji do użytku oraz koordynacja procesu gwarancyjnego

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Uprawnienia budowlane mile widziane
    • Minimum 2 lata doświadczenia związanego z procesem uzyskania pozwolenia na budowę
    • Dobra znajomości języka angielskiego
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy

    • Stabilne miejsce zatrudnienia niezależne od panującej koniunktury
    • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
    • Możliwość awansu na stanowisko Kierownika Projektu
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców