Junior Project Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-07-29
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 2019-08-28)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    O NAS
    Jesteśmy innowacyjną i dynamicznie rozwijającą się firmą IT. Od 2007 roku dostarczamy kompleksowe i innowacyjne rozwiązania podmiotom z branży ubezpieczeniowej i finansowej działającym zarówno w Polsce, jak i za granicą.

    NASZE ROZWIĄZANIA
    Tworzymy rozbudowane portale, wielowątkowe aplikacje, chmury serwisów, wydajne bazy i hurtownie danych. Wykorzystujemy najlepsze wzorce projektowe i odpowiednio dobraną architekturę, dbając jednocześnie o wysoką jakość, wydajność oraz skalowalność rozwiązań.

    JUNIOR PROJECT MANAGER

    Wymagamy:

    • Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem projektami lub analizą biznesową (mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej)
    • Wykształcenie kierunkowe (informatyczne systemy zarządzania lub pokrewne)
    • Znajomość standardów kaskadowych metodyk zarządzania projektami (mile widziana znajomość metodyk zwinnych oraz ALM)
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, MS Project, MS SharePoint
    • Umiejętności budowania i definiowania architektury rozwiązania
    • Wysokiego poziomu komunikacji interpersonalnej, asertywności oraz umiejętności pracy zespołowej
    • Znajomości języka angielskiego

    Główne zadania:

    • Współpraca i wsparcie zespołu projektowego
    • Koordynacja działań i zarządzanie powierzonymi projektami
    • Przygotowywanie dokumentacji wymagań projektowych
    • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientem
    • Budowanie pozytywnego wizerunku projektów wśród Klientów

    Oferujemy:

    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
    • Przyjazną atmosferę w młodym zespole
    • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej Rodziny
    • Ubezpieczenie na życie
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji ze zdjęciem za pomocą przycisku aplikowania z nazwą stanowiska w temacie wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)