Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Quality Process and System Specialist

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Specjalista
  • 18.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupa Brembo to międzynarodowy koncern, działający w branży motoryzacyjnej, światowy lider dostarczający systemy hamulcowe do motocykli i wszelkich typów samochodów.

    Jesteśmy w 19 krajach na świecie, a od prawie 13 lat także w Polsce, gdzie produkuje się najnowocześniejsze modele tarcz hamulcowych oraz zacisków. Obecnie pracuje z nami ponad 2000 pracowników w czterech Zakładach: w Częstochowie, Dąbrowie Górniczej i Niepołomicach.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób z doświadczeniem
    na stanowisko:

    Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
    Numer referencyjny: QPSS/C/DG

    Opis stanowiska:

    • Przeprowadzanie audytów wszystkich procesów w grupie Brembo (23 zakłady)
    • Rozwój standardów jakości procesu oraz wdrażanie w grupie Brembo
    • Wsparcie w Zarządzaniu Systemem Jakości grupy Brembo
    • Monitorowanie i analizowanie wyników jakościowych wszystkich zakładów grupy Brembo
    • Analizowanie wyników audytów wewnętrznych oraz trzeciej strony, identyfikacja oraz zarządzanie działaniami naprawczymi oraz ocena ich skuteczności
    • Wsparcie zakładów w realizacji wytycznych dotyczących jakości procesów produkcyjnych
    • Wsparcie przy wdrażaniu narzędzi problem solving
    • Wsparcie oraz koordynacja projektów usprawniających oraz optymalizacyjnych procesy zarządzania jakością
    • Wsparcie oraz koordynacja zakładów w równoważonej integracji z systemem zarządzania jakością grupy

    Wymagania:

    • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku w branży automotive
    • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów procesów produkcyjnych
    • Doświadczenie w pracy z systemem ISO/TS 16949 / IATF 16949:2016
    • Praktyczna znajomość metod i narzędzi rozwiązywania problemów
    • Znajomość narzędzi jakościowych oraz core tools: APQP, PPAP, FMEA, SPC, MSA
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację warunek konieczny, znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość technik Problem Solving
    • Wykształcenie wyższe (techniczne/inżynierskie)
    • Umiejętność podejmowania decyzji
    • Bardzo dobra umiejętność pracy własnej
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (50% czasu pracy)

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz bogaty pakiet socjalny
    • Miłą atmosferę pracy wśród profesjonalistów

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim.

    Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia: 29.08.97 Roku o Ochronie Danych Osobowych”.