Junior Quality Specialist

  • Szprotawa, lubuskie
  • Specjalista
  • 2018-11-28
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 2018-12-28)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    Region: Poland, Szprotawa

    Zakres obowiązków:

    • przeprowadzanie wewnętrznych audytów jakościowych
    • zapewnienie skutecznego wdrażania działań korygujących i zapobiegawczych (po audytach wewnętrznych)
    • szkolenie nowoprzyjętych  pracowników w zakresie GHP, GMP, HACCP ISO 13485, FSSC 22 000;
    • pobieranie i wysyłanie próbek do badań
    • współpraca z firmami świadczącymi usługi w zakresie działu jakości
    • przygotowywanie dokumentacji jakościowej do zatwierdzenia w porozumieniu z Działem Produkcji (instrukcje obsługi maszyn, nowe formularze, zmiany w istniejących formularzach itd.) Wszystkie dokumenty zatwierdzane przez Specjalistę ds. Jakości)
    • nadzór nad urządzeniami kontrolno-pomiarowymi
    • nadzór nad szkoleniami wewnętrznymi
    • wypełnianie rejestrów jakościowych

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe; najlepiej w zakresie zarządzania jakością
    • bez doświadczenia lub ze zdobytym na praktykach, stażu
    • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
    • umiejętność obsługi pakietu MS Office
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • przyjazną atmosferę w międzynarodowym zespole
    • możliwość rozwoju (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)

    O Valuepack

    Valuepack to międzynarodowa firma oferująca kompleksowy zestaw usług pakujących. Zapewniamy naszym klientom wszystkie niezbędne usługi - od pakowania samych produktów do nadzorowania całego procesu pakowania w łańcuchu dostaw. Dzięki zlokalizowaniu naszej siedziby w Holandii i Polsce możemy w pełni wspierać rynek północnozachodniej Europy. Nasz wykwalifikowany, zmotywowany personel pracuje z najwyższymi standardami czystości - certyfikat: FSSC 22000 i ISO 13485: 2012. Zarówno nasza lokalizacja wyposażona w maszyny i urządzenia pakujące, jak i personel inżynieryjny ściśle współpracują z każdym klientem, aby zwiększyć wydajność procesu pakowania i sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym wymogom.

    Jeśli jesteś gotowy na następny krok w swojej karierze i być częścią naszego zespołu, wyślij swoje CV za pomocą przycisku aplikuj.

    Prosimy o dołączenia oświadczenia: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz.U. Nr 133, poz. 883) wyrażam zgodą na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Nasz adres:
                                                                                                                                      Valuepack Europe Sp. z o.o. ul. B. Prusa 8a,
    67-300 Szprotawa, Poland

    www.valuepack.nl